Ekspertka od savoir-vivre radzi na walentynki. "To w złym tonie"

4

Irena Kamińska-Radomska to znana ekspertka z zakresu etykiety, protokołu dyplomatycznego i dress code'u. Specjalistka od savoir-vivre występowała w show TVN "Projekt Lady" jako mentorka i przykład dla uczestniczek. Teraz swoją działalność przeniosła do sieci, gdzie właśnie nagrała dość kontrowersyjne wideo na temat zachowania podczas walentynek.

Ekspertka od savoir-vivre radzi na walentynki. "To w złym tonie"
Ekspertka od savoir-vivre radzi to na walentynki. "Ten filmik mnie oburzył" (AKPA, AKPA)

Walentynki obchodzone są na całym świecie 14 lutego. Święto zakochanych to idealna okazja dla par, by spędzić ze sobą kilka romantycznych chwil inaczej niż zazwyczaj. Single szukający drugich połówek mogą z kolei spróbować swoich sił na pierwszej randce. Jak twierdzi Irena Kamińska-Radomska, muszą jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzie. Jak zachować się w walentynki?

Ekspertka od savoir-vivre radzi to parom, które chcę spędzić ze sobą noc. Zwłaszcza, jeśli robią to razem pierwszy raz. Zdaniem mentorki z "Projektu Lady", najważniejsze jest wcześniejsze poznanie partnera lub partnerki.

Przed pójściem do łóżka, należy bezwzględnie przejść na "ty" - mówi na nagraniu Kamińska-Radomska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Projekt Lady": Irena Kamińska-Radomska zniesmaczona brakiem manier pretendentek do bycia damą

Ekspertka od savoir-vivre radzi to na walentynki. "Ten filmik mnie oburzył"

Rada ekspertki od etykiety o "obligatoryjnym przejściu na ty" nie przypadła do gustu niektórym internautom. Choć wiele osób było rozbawionych i żartowało z humorystycznego wpisu Kamińskiej-Radomskiej, niektórzy uznali, że jej dowcip jest niesmaczny.

Jeden z komentujących napisał: - Ten filmik mnie oburzył - czytamy. Inna osoba zapytała, dlaczego. Internauta odpisał, że nie spodziewał się na tym profilu "takich treści". Jego zdaniem żarty związane ze zbliżeniem dwóch osób nie powinny się znaleźć na profilu ekspertki od savoir-vivre'u.

Temat "łóżka" nie jest w dobrym tonie. To sprawa najbardziej prywatna, intymna. Savoir-vivre jasno zaznacza tematy, o których nie powinno się rozmawiać. I nie ma czegoś takiego jak "walentynkowy savoir-vivre", jeśli jest to z pewnością nie w tej formie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić