Ekspertka wprost o stylu Polek: "Obwieszały się nie wiadomo czym"

6

Irena Kamińska-Radomska to ekspertka znana z programu "Projekt Lady". Mentorka z zakresu etykiety i dress code'u udzieliła wywiadu, w którym skomentowała modę panującą w Polsce.

Ekspertka wprost o stylu Polek: "Obwieszały się nie wiadomo czym"
Ekspertka odważnie o stylu Polek: "Obwieszały się nie wiadomo czym" (AKPA, AKPA)

Irena Kamińska-Radomska dała się poznać szerszej publiczności jako mentorka w programie "Projekt Lady". Posiada szeroką wiedzę na temat etykiety, protokołu dyplomatycznego i dress code'u. Właśnie tą wiedzą dzieliła się z uczestniczkami show.

Poza programem TVN, ekspertka prowadzi szkolenia z etykiety biznesu. Oprócz tego, regularnie prowadzi swój profil na Instagramie i udziela wywiadów. W najnowszej rozmowie oceniła styl Polek. Kamińska-Radomska porównała je z Francuzkami.

Francuzki mają bardzo finezyjną modę, mówi się przecież, że Paryż to stolica mody damskiej i uważam, że właśnie ta moda króluje we Francji - wyjawiła "Newserii".

Ekspertka zwróciła też uwagę, że Polki coraz większą wagę przykładają do ubioru. Wypomniała jednak, że kiedyś "obwieszały się nie wiadomo czym". Jest zadowolona, że "już dawno minęły te czasy":

U nas to się też bardzo ładnie zmienia i jak obserwuję kobiety, to widzę, że już dawno minęły te czasy, że obwieszały się nie wiadomo czym. Być może w pewnym sensie naśladujemy francuską modę, jest więc dużo więcej klasy, też dużo więcej klasyki, co jest istotne, a mniej ekstrawagancji.

Mentorka "Projektu Lady" twierdzi też, że Polski są bardziej liberalne w porównaniu do Francuzek. - Ciekawym rozróżnieniem między strojem Polki i Francuzki jest to, że my jesteśmy bardziej liberalne, bo Francuzki dopiero niedawno mogły sobie pozwolić na założenie spodni w pracy - wyznała Irena Kamińska-Radomska.

Zobacz także: Dzieci na weselach. Ekspertka wyjaśnia, kiedy rodzice powinni przyjść sami
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić