To koniec. Mentorka "Projektu Lady" odchodzi z TVN!

24

Pomponik donosi, że Irena Kamińska-Radomska postanowiła wręcz całkowicie zmienić swoje życie i zrezygnowała z pracy w popularnym programie TVN-u "Projekt Lady". Wszystko dlatego, że nie uwzględniano uwag, które zgłaszała.

To koniec. Mentorka "Projektu Lady" odchodzi z TVN!
Irena Kamińska-Radomska (AKPA)

W "Projekcie Lady" Irena Kamińska-Radomska uczestniczyła od samego początku. Choćby dzięki jej zaangażowaniu wyniki oglądalności były tak wysokie.

W końcu jednak Kamińska-Radomska postanowiła porzucić ten projekt. W rozmowie z Pomponikiem podkreśliła, że po prostu zniechęciła się do programu "Projekt Lady".

Opuszcza TVN. Oto przyczyna

Więcej na ten temat powiedziała Pomponikowi osoba związana z produkcją. Podobno odbyły się rozmowy mające na celu załagodzenie "konfliktu", ale Irena Kamińska-Radomska była nieugięta.

Irena chciała brać czynny udział w tworzeniu programu. Wielokrotnie prosiła reżysera o uwzględnienie jej uwag, bo coraz mniej jej się podobało, w którym kierunku to wszystko zmierza. Na ekranie przestały obowiązywać dobre maniery, a zaczęła liczyć się tania sensacja. Dorobek zawodowy, na który pracowała przez wiele lat, nie pozwala jej uczestniczyć w czymś takim. Jeśli powstanie kolejna edycja, to już bez niej - zaznacza informator.

Irena Kamińska-Radomska dysponuje niemałą wiedzą z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych. Prowadziła nawet wykłady i warsztaty w Protocol School of Poland.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić