aktualizacja 

Musk wybrał się na wakacje do Grecji. Towarzyszy mu tajemnicza brunetka

8

Elon Musk nie przejmuje się pozwem wytoczonym mu przez zarząd Twittera. Najbogatszy człowiek na świecie postanowił wybrać się na wakacje do Grecji. Paparazzi uchwycili miliardera wsiadającego na luksusowy jacht w towarzystwie tajemniczej brunetki. Czyżby w ten sposób Musk chciał zapomnieć o swoich biznesowych niepowodzeniach?

Musk wybrał się na wakacje do Grecji. Towarzyszy mu tajemnicza brunetka
Media obiegły zdjęcia Elona Muska wypoczywającego na wakacjach (Pixabay, Twitter, People)

51-letni Elon Musk najwyraźniej uznał, że należy mu się solidny wypoczynek. Założyciel Tesli oraz Space X wyjechał na wakacje do Grecji. W niedzielę 17 lipca media obiegły zdjęcia miliardera wsiadającego na jacht u wybrzeży greckiej wyspy Mykonos.

Elon Musk wypoczywa na wakacjach. Media obiegły zdjęcia miliardera

Na fotografiach widać Elona Muska w ciemnych okularach, szarej koszulce i granatowych szortach kąpielowych. Towarzyszy mu tajemnicza brunetka w żółtym bikini i plażowej spódnicy w tym samym kolorze. Oprócz tego, na zdjęciach widać jeszcze drugą parę, również wsiadającą na jacht. Fotografie zamieścił amerykański magazyn "People".

Przypomnijmy, że ostatnią wybranką Elona Muska była o 21 lat młodsza Natasha Bassett, z którą Musk prawdopodobnie związał się na początku tego roku. Ich relacja nie przetrwała jednak zbyt długo. Aktorka miała zostawić miliardera po tym, jak wyszło na jaw, że w listopadzie 2021 roku Elon powitał na świecie bliźniaki, które są owocem jego romansu ze współpracownicą Shivon Zilis.

Czyżby najbogatszy człowiek świata był już gotowy na kolejny związek? Na zdjęciach widać, że miliarder dobrze czuje się w towarzystwie przyjaciół. Nie wiadomo jednak, kim jest ewentualna kolejna wybranka ekscentrycznego biznesmena.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Musk jednak nie chce kupić Twittera. Firma pozwała biznesmena

Niezobowiązujący wypad z przyjaciółmi a może może sposób na zdystansowanie się od biznesowych tarapatów? W ostatnim czasie Elon Musk na polu biznesowym nie ma dobrej passy. Założyciel Tesli oraz Space X ogłosił niedawno, że zamierza wycofać się z zakupu Twittera. W odpowiedzi na to, firma postanowiła złożyć pozew, domagając się od Muska sfinalizowania transakcji.

W kwietniu 2022 roku Elon Musk zawarł wiążącą umowę o fuzji z Twitterem, obiecując dołożyć wszelkich starań, aby doszło do transakcji. Niecałe trzy miesiące później, odmawia honorowania swoich zobowiązań wobec Twittera i jego akcjonariuszy, ponieważ umowa, którą podpisał, nie służy już jego osobistym interesom. Najwyraźniej wierzy, że w przeciwieństwie do każdego innego podmiotu podlegającemu prawu stanu Delaware, może zmienić zdanie, zakłócić działalność firmy, obniżyć jej wartość dla akcjonariuszy i odejść – czytamy w uzasadnieniu pozwu złożonym przed Sądem Kanclerskim w Delaware.

Obejrzyj także: Amber Heard i James Franco mieli romans? Ujawniono nagranie z kamery windy

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić