Anna Ryta| 
aktualizacja 

Romanowska wraca do zdrowia. "Bolesna i ciężka droga"

3

Elżbieta Romanowska nie potrafi ukryć radości z faktu, że rehabilitacja, którą przechodzi z powodu złamanej ręki, zaczyna przynosić pożądane efekty. Swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie. Zapewniła jednak, że na odzyskanie pełnej sprawności musi jeszcze poczekać.

Romanowska wraca do zdrowia. "Bolesna i ciężka droga"
Elżbieta Romanowska przechodzi żmudną rehabilitację (ONS.pl)

Elżbieta Romanowska wyrasta na największą gwiazdę TVP. Nie dość, że na koncie ma występy w serialach "Ranczo" i "Ojciec Mateusz", to jeszcze od kilku tygodni prowadzi show "Anything Goes. Ale jazda!". Warto dodać, że praca na planie tej ostatniej produkcji wymaga od niej nie lada sprawności. Nic więc dziwnego, że gdy tylko aktorka zdjęła gips (w październiku uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego złamała rękę), poczuła nieopisaną ulgę i radość.

W październiku uległa nieszczęśliwemu wypadkowi

Ostatnio Romanowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z napojem w puszce w dłoni. Na wstępie wytłumaczyła, że nie jest to żadna reklama produktu, ale przykład na to, jak wygląda szczęśliwy człowiek. "Człowiek, który ucieszył się, bo udało mu się samodzielnie podnieść puszkę i napić! Ktoś powie: też mi wyczyn... Otóż dla mnie to jest wyczyn, dziś po 7,5 tygodniach nareszcie zdjęto mi ortezę!" - wyjaśniła.

"Pierwszy krok zrobiony by wrócić do normalnego funkcjonowania. Pierwszy z wielu, które jeszcze przede mną. Będzie to długo ( trwająca nawet 6 miesięcy ), bolesna i ciężka droga" - dodała Romanowska.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić