Emilian Kamiński poruszony Zabrał głos ws. rozstania Cichopek i Hakiela

29

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się głośnym echem w polskich mediach. Fani oszołomieni są faktem, że celebryci rozstają się po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa. W sprawie postanowił zabrać głos Emilian Kamiński.

Emilian Kamiński poruszony Zabrał głos ws. rozstania Cichopek i Hakiela
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Emilian Kamiński (Instagram)

11 marca siecią wstrząsnęła wiadomość o rozstaniu znanej i lubianej pary - Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Wydawało się, że jest to jedno z najtrwalszych małżeństw w rodzimym show-biznesie.

W sprawie postanowił zabrać głos kolega Cichopek. Emilian Kamiński również gra w "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę Wojciecha Marszałka.

Byłem w szoku, jak się o tym dowiedziałem. Jakby ktoś mi w łeb strzelił, oni byli takim małżeństwem roztańczonym, miłym, aż trudno w to uwierzyć - mówił, jak podaje "Plotek".

"Tacy porządni i przyzwoici"

Wszyscy teraz zastanawiają się, co było powodem rozstania. Aktor nie ma wątpliwości, że nie była to prozaiczna sprawa.

Tacy porządni i przyzwoici ludzie. Nie mam pojęcia, co się stało, ale to są poważni ludzie. Skoro doszli do takiego wniosku, to coś poważnego się stało. Kasia gra nie tylko w serialu, ale jeździ też ze spektaklami, jest bardzo czynna, jej mąż też prowadzi interesy. Jestem zadziwiony - dodał zaskoczony.

Co ciekawe, Kamiński bardzo chwali sobie warsztat aktorki, która przecież nie jest aktorką zawodową. Dał jej nawet rolę w spektaklu w swoim teatrze.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić