Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KME
|

Eric Clapton twierdzi, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 są pod "hipnozą"

37
Podziel się:

Eric Clapton wierzy, że w dobie pandemii koronawirusa społeczeństwa są poddawane masowej kontroli umysłu. Brytyjski wokalista mówi o podprogowych treściach, które mają wymusić posłuszeństwo i szczepienia przeciwko COVID-19. Przekonuje, że sam padł ofiarą tej "hipnozy".

Eric Clapton twierdzi, że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 są pod "hipnozą"
Eric Clapton jest przekonany, że ludzie nie szczepią się przeciwko COVID-19 dobrowolnie, a pod wypływem hipnozy (Getty Images, 2020 Getty Images)

Swoimi zaskakującymi teoriami na temat kontroli umysłu Eric Clapton podzielił się w internetowym programie Real Music Observer. 76-letni brytyjski muzyk mówił, że przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19 w 2021 r. pod wpływem... podprogowego przekazu w reklamie farmaceutycznej.

Clapton powołał się przy tym na opinie belgijskiego psychologa Mattiasa Desmeta, mówiącego o masowej hipnozie, na którego często powołują się antyszczepionkowcy.

Zobacz także: Plotkarnia: Gwiazdy, którym zmarły dzieci
Zacząłem zdawać sobie sprawę, że to naprawdę istnieje. (...) I wtedy mogłem to zobaczyć. Kiedy już zacząłem szukać tych treści, widziałem je wszędzie - mówił Clapton.

Jak wyznała legenda brytyjskiej muzyki, zarówno za sprawą sceptycznych wobec szczepionek poglądów, jak i sanitarnych restrykcji jego kariera w zasadzie dobiegła końca. Eric Clapton wyznał, że został "przymusowo odesłany na emeryturę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(37)
Pink
5 miesięcy temu
Osoby poddane eksperymentowi medycznemu!Dobry był w tym dr Mengele.To nie szczypawka!
Polak
5 miesięcy temu
NII DAJ SIĘ ZŁAMAĆ!!!
Przecież
5 miesięcy temu
Sam pochodzi z Narodu wybranego, to wie co mówi, zna swoich, jak zły szeląg!!!
PPP.
5 miesięcy temu
wiecie, można się zastanawiać co gorsze: szczepionka (i ewentualne powikłania) czy ciężki przebieg Covida... Ja zmieniłem zdanie po ciężkim przebiegu choroby...
rudi102
5 miesięcy temu
Tak się oddziela ziarno od plew. Zerknijcie na film "Oni żyją".
Laila
5 miesięcy temu
Eryk. Twoja muza hipnotyzuje ludzi od tylu lat.
pepe
5 miesięcy temu
nic o podprogowych przekazach nie mówił tylko o hipnotycznym formowaniu tłumu.
Jaro
5 miesięcy temu
To możliwe, szczepienia to bioczip podłączający pod AI...
Ałtorytet
5 miesięcy temu
Booster na najlepsze co mnie w życiu spotkało.
Artur
5 miesięcy temu
A nie piszecie, że sam namawiał do szczepień i dopiero po urazach zmądrzał?
Marianna
5 miesięcy temu
Kariera się kończy i trzeba znaleźć winnego? Fantastyczny muzyk, ale... Prawie 80-tka, może się co nieco mieszać...Na pewno tak chce być zapamiętany?
Kamil
5 miesięcy temu
Antyszczep jest prosty jak budowa cepa. Nie ważne co mówią światowe autorytety w dziedzinie wirusologii - ważne co mówi Eric Clapton. Zaszczepił się, ale innym odradza. Cóż i wśród znanych artystów zdarzają się osoby ograniczone intelektualnie. Zresztą i pośród rodzimych celebrytów nie brak takich tłumoków.
cc321
5 miesięcy temu
Prof. dr hab. Krzysztof Simon – konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od Alfa‐Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer. Sugeruję włączyć myślenie...
RRR39
5 miesięcy temu
Polska chwalona, iż słusznie nie zakupiła szczepionek (Metodent 30/3/2010) przeciwko grypie A/H1N1, nie ulegając w tej kwestii presji firm farmaceutycznych - podkreślali członkowie Komisji ds. Społecznych, Zdrowia i Rodziny Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (ZPRE). Niektórym sugeruje włączyć myślenie...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić