Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. MKO
|

Oddała nerkę chłopakowi. Oto jak się "odwdzięczył"

52
Podziel się:

Colleen podjęła odważną decyzję, by oddać jedną nerkę swojemu chłopakowi. Chciała uratować mu życie. W serii filmów na TikToku opowiada poruszającą historię, która niestety nie ma happy endu.

Oddała nerkę chłopakowi. Oto jak się "odwdzięczył"
Tiktokerka oddała nerkę chłopakowi, by uratować mu życie (Getty Images, TikTok, Colleen Le)

Tiktokerka stworzyła serię filmików, w których opowiada swoją historię. Jej posty poruszyły wielu internautów, stając się viralem. Dziewczyna mówi w nich o tym, jak zdecydowała się poddać operacji, by oddać nerkę swojemu chłopakowi. Niestety, związek pary nie przetrwał próby czasu, a Colleen została potraktowana w przykry sposób.

"Nie chciałam patrzeć jak umiera"

Dziewczyna zdradza, że kiedy poznała swojego chłopaka ten nie krył swojej choroby. Wyznał, że zdiagnozowano u niego przewleką chorobę nerek, kiedy miał 17 lat. Jego nerki działały zaledwie na w 5 proc., przez co musiał być on regularnie poddawany dializie. Poszukiwano dawcy, ale bezskutecznie. Colleen nie mogła patrzeć na cierpienie drugiej połówki.

- Zdecydowałam się sprawdzić, czy mamy zgodność, bo nie chciałam patrzeć, jak umiera - mówi Colleen.

Okazało się, że para ma zgodność, więc można było przeprowadzić operację. Zabieg zakończył się sukcesem. Oboje całkowicie wyzdrowieli.

"Podarowałaś mi nerkę, żeby dobrze wypaść"

Związek pary nie przetrwał próby czasu. Zaledwie 7 miesięcy po operacji, Colleen odkryła, że jej chłopak nie jest wobec niej w porządku. Do zdrady miały dojść w Las Vegas, gdzie chłopak wybrał się z kolegami na wieczór kawalerski. Gdy wrócił z wyjazdu, wprost przyznał się swojej dziewczynie do zdrady. Nie przesądziło to jednak o losach ich relacji.

- Wiele kłótni później, w końcu mu wybaczyłam i dałam mu drugą szansę - wyznała Colleen.

Szczęście pary nie trwało długo. Po upływie kolejnych 3 miesięcy chłopak z nią zerwał. O swojej decyzji poinformował ją w czasie rozmowy telefonicznej.

- Jeśli jesteśmy sobie przeznaczeni, Bóg w końcu nas zjednoczy - powiedział.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Miał trzy nerki. Lekarze w szpitalu nie mogli w to uwierzyć

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Hdhdhe
5 miesięcy temu
A to co myślała? Ze kupiła sobie niewolnika?
Mirek
5 miesięcy temu
Spoko,to tylko TikTok .
Anna
5 miesięcy temu
Ten tekst o biednej samotnej matce pojawia się w wielu miejscach na róznych portalach
Tty
5 miesięcy temu
bzdury
wnioski
5 miesięcy temu
Gdyby ludziom do normalnego życia wystarczyła jedna nerka to tacy by się urodzili. Nie po to są dwie nerki żeby jedną oddawać. To osłabia cały organizm i może przynieść długofalowe konsekwencje.
Roman
5 miesięcy temu
jeżeli tak to taraz niech odda co dostał.
O JEJ
5 miesięcy temu
ALE KIT.
XXX
5 miesięcy temu
POSTĄPIŁA WŁAŚCIWIE. TYLKO NIESTETY ON TEGO NIE DOCENIŁ
Twój nick
5 miesięcy temu
Ateraz niech chłop zwraca nereczke
ania
5 miesięcy temu
A teraz nogę niech mu odda.
gość
5 miesięcy temu
Poznali się w jego chorobie, często tak bywa, że osoba, która wyzdrowiała (niekoniecznie on) chce wyzwolić się z relacji wsparcia i opieki, w jakiej tkwiła do tej pory(dlatego między innymi są wybitnie niewłaściwe relacje miłosne między lekarzami czy opiekunami osób chorych a pacjentami), zawsze ktoś może być poszkodowany z powodu odejścia drugiego,czuć się wykorzystanym lub tkwić w związku tylko z poczucia wdzięczności, bądź oczekiwać od drugiego pozostania w związku z wdzięczności za opiekę. Nie znam dokładnie tej historii ani jak faktycznie wyglądały ich relacje. Zdrada nie jest fair, trzeba było wcześniej się rozstać, nie wiadomo czy chciał rozstać się z nią przed przeszczepem, jeśli tak uważam, że byłoby to nieuczciwe i cyniczne z jego strony...
fakt
5 miesięcy temu
Nerke czy inną część oddaje sie wlasnemu dziecku, rodzenstwu lub rodzicom. Inni nigdy tego nie docenia a ty zostajesz inwalidą.
Jul
5 miesięcy temu
Niech odda nerkę!
Jul
5 miesięcy temu
Niech odda nerkę!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić