Eurowizja 2022. Szaleństwo po występie Ochmana. Komentarze mówią wszystko

496

Mimo że to nie Polacy byli zwycięzcami Konkursu Piosenki Eurowizji, mogą czuć się dumni z tego, jak zaprezentował się tegoroczny reprezentant. Występ Krystiana Ochmana wzbudził zachwyt nie tylko rodaków. Pod jego adresem nie szczędzono pozytywnych komentarzy.

Eurowizja 2022. Szaleństwo po występie Ochmana. Komentarze mówią wszystko
Krystian Ochman dostał się do finału Eurowizji. Jego występ poruszył nie tylko rodaków (YouTube, Eurovision Song Contest)

Zwycięzcą tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji została Ukraina. Reprezentował ją zespół Kalush Orchestra, a artyści zaśpiewali utwór "Stefania".

Eurowizja 2022 – Krystian Ochman w finale. Głosy uznania z całego świata

Nasz kraj reprezentował Krystian Ochman, występujący z piosenką "River". Piosenkarzowi udało się odnieść większy sukces niż jego kolega po fachu Rafał Brzozowski, który w ubiegłym roku nie zdobył wystarczającej liczby punktów, by spróbować sił w finale.

Zachwyt wzbudzał nie tylko głos Krystiana Ochmana, lecz całokształt występu. Nacisk położono m.in. na kostiumy, choreografię czy spektakularne efekty specjalne.

Ostatecznie Krystian Ochman opuścił włoski Turyn, zajmując 12. miejsce. To nie jedyny powód, dla którego Polacy mogą czuć się dumni z rodaka. Piosenkarzowi udało się nie tylko zająć wysoką lokatę, lecz także zachwycić swoim występem fanów konkursu z całego świata. Pod adresem Polaka nie brakowało komentarzy z wyrazami uznania.

Co za głos. Polska, wspaniała piosenka.
Co za piękny głos i słowa.
Wow, jakie piękne; Jeden z najlepszych wokalistów.
Dziś dużo lepiej, niż w półfinale!
Najlepszy męski głos tego roku!
Absolutnie uwielbiam tę piosenkę – komentowali występ Polaka obserwatorzy profilu Konkursu Piosenki Eurowizji na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Eurowizja 2022. Krytycy i internauci zachwyceni Ochmanem. Lista faworytów jest długa
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić