aktualizacja 

Ewa Krawczyk załamana. "To się tak nie da"

71

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły nieco ponad dwa lata. Ewa Krawczyk przyznała, że mimo upływu czasu, nadal nie może się pogodzić z tym, że jej męża nie ma obok niej. W rozmowie z "Super Expressem", wdowa nie ukrywa: "w dalszym ciągu jestem w wielkiej traumie".

Ewa Krawczyk załamana. "To się tak nie da"
Te słowa chwytają za serce. Szczere wyznanie żony Krawczyka (fot. AKPA)

Krzysztof Krawczyk był wyjątkowym artystą, którego kochały miliony ludzi. Jego utwory przez kilka dekad nuciła cała Polska, a podczas koncertów często sale były przepełnione. Sławę zawdzięczał nie tylko muzyce, ale też swojej osobowości.

Ewa Krawczyk przed świętami udała się na cmentarz w Grotnikach, gdzie spoczywa jej mąż. Na grobie pojawiły się dekoracje i zostały zapalone znicze. Teraz przyznała, że mimo upływu czasu, nadal nie może się pogodzić z tym, że jej męża nie ma już na tym świecie.

Mówi się, że czas leczy rany, ale w moim przypadku tak nie jest. Dopiero zaczynam raczkować, ale mogę już wyjść do ludzi, rozmawiać. Jednak moje życie ciągle wygląda tak samo: dom, cmentarz, kościół. W dalszym ciągu jestem w wielkiej traumie, jest mi smutno, tęsknię za Krzysiem - mówi Ewa dla "Super Expressu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Otworzyła własny biznes w Albanii. Turyści ciągle zadają jej jedno pytanie

Jak tłumaczy Krawczyk, pocieszeniem dla niej jest fakt, że wokalista dostał wielką łaskę od Boga, bo urodził się 8 września - w urodziny Najświętszej Maryi Panny, zmarł na Zmartwychwstanie Pana Jezusa o 15.05 - czyli w godzinę miłosierdzia Bożego.

Cały czas jestem samotna, bo to nie jest tak, że ktoś przyjdzie i człowiek zaraz tryska humorem. To się tak nie da. Jeszcze nie jestem gotowa na takie uroczystości. Cały czas jestem depresyjna, to nie jest tak, że mi przeszło. Cały czas tęsknię za Krzysiem, brakuje mi go - dodaje.

40 lat małżeństwa

Ewa i Krzysztof Krawczykowie bardzo się kochali i przeżyli razem przeszło 40 lat. Niestety, małżonków rozdzieliła (w kwietniu 2021 roku) nagła śmierć piosenkarza.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić