Fani będą załamani. Janusz Gajos "zrobił to dla żony"

13

W tym roku Janusz Gajos będzie obchodzić 83. urodziny. Od przeszło 50 lat jest on jedną z największych gwiazd polskiego filmu i teatru. Niestety, artysta doszedł do momentu, w którym musiał powiedzieć "pas".

Fani będą załamani. Janusz Gajos "zrobił to dla żony"
Janusz Gajos (AKPA, Podlewski)

W latach 60. Janusz Gajos ukończył szkołę teatralną w Łodzi. Wówczas związał się z tamtejszym teatrem im. Stefana Jaracza.

Później przeniósł się do Warszawy. W stolicy jego kariera zaczęła nabierać rozpędu. Teatr zajmował ważne miejsce w życiu Gajosa, jednak największą popularność przyniosły mu role w takich produkcjach telewizyjnych jak "Czterej pancerni i pies", "Alternatywy 4" czy "Człowiek z żelaza".

82-latek nadal jest aktywny zawodowo. Niedawno zagrał w filmie "Kler", a także w serialu "Rojst '97". Za jakiś czas do kin trafi film "Fuks 2" z jego udziałem.

Janusz Gajos opada z sił. Musiał to zrobić

Lata lecą, co sprawia, że Janusz Gajos nie ma już tyle sił, jak jeszcze kilka lat temu. W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" znajomi aktora wyjawili, że musiał on podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Już więcej nie wystąpi na scenie!

Zrobił to dla żony. Wie, że ona ma rację i jest jej wdzięczny za to, że tak się o niego troszczy, ale nie zmienia to faktu, że ciężko mu na sercu - podkreślają osoby z otoczenia Gajosa.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić