Policja sprawdzi miejsce, które wskazał jasnowidz Jackowski. Tam może być ciało Jaworka

299

Gdzie jest Jacek Jaworek? Zdaniem jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego mężczyzna, który jest poszukiwany w związku z zabójstwem trzech osób, nie żyje. Jak informuje "Fakt", policja zamierza sprawdzić miejsce, gdzie zdaniem Jackowskiego może być jego ciało.

Policja sprawdzi miejsce, które wskazał jasnowidz Jackowski. Tam może być ciało Jaworka
Policja reaguje na słowa jasnowidza. Jacek Jaworek nie żyje? (Facebook)

Do tragicznego zdarzenia doszło 10 lipca. W Borowcach pod Częstochową miało miejsce potrójne zabójstwo. Według śledczych Jacek Jaworek miał zabić swojego brata, jego żonę oraz ich 17-letniego syna. Drugi, 13-letni syn zdołał uciec z miejsca zdarzenia.

Od zbrodni minęło kilka miesięcy, jednak Jacek Jaworek pozostaje nieuchwytny. 52-latek dostał czerwoną notę Interpolu, a ponadto wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie przyjęła, że Jaworek żyje, ale pojawiają się także inne hipotezy. Rodzina po tragedii postanowiła na własną rękę szukać zabójcy. W tym celu wynajęła prywatnych detektywów, którzy zwrócili się o pomoc do znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Przywieźli mi przepoconą czapkę należącą do poszukiwanego. W końcu poczułem... On nie żyje. Duch poszukiwanego podpowiedział mi: Poraj... Poraj... Nie wiedziałem, że taka miejscowość istnieje. Sprawdziłem na mapie, Poraj leży 32 km od Borowców - powiedział Jackowski w rozmowie z "Faktem".

Policja reaguje na słowa Jasnowidza

Funkcjonariusze policji od kilku miesięcy sprawdzają każdy trop w tej sprawie, ale okolic Poraja, czyli miejsca, które wskazał znany jasnowidz, póki co jeszcze nikt nie sprawdzał. Wkrótce ma się to zmienić.

Sprawdzamy każdy sygnał, każdą informację i tę również weźmiemy pod uwagę - powiedzieli "Faktowi" śledczy.
Zobacz także: Rekordowo droga Wigilia. Seniorzy o świątecznych zakupach i konieczności zaciskania pasa
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić