Gabor i Węgiel skrytykowane. "Nie powinno się wpuszczać na scenę"

51

Roksana Węgiel i Viki Gabor co rusz muszą mierzyć się z krytycznymi komentarzami. Tym razem zdanie na temat ich poczynań postanowiła wygłosić Krystyna Prońko. Absolutnie nie gryzła się w język.

Gabor i Węgiel skrytykowane. "Nie powinno się wpuszczać na scenę"
Viki Gabor, Roksana Węgiel (AKPA)

W polskiej muzyce nie brakuje młodych artystek. Świetnie w tym środowisku odnalazły się m.in. Viki Gabor czy Roksana Węgiel. Obie mają na koncie sporo osiągnięć. Z pewnością w przyszłości będą notować kolejne sukcesy - przed nimi przecież wiele lat kariery.

W rozmowie z party.pl Krystyna Prońko została zapytana o młode wokalistki, takie jak Viki Gabor, Roxie Węgiel czy Sara James. Jej odpowiedź należy uznać za dość zaskakującą. Doświadczona artystka absolutnie się nie hamowała.

Uważam, że dzieci nie powinno się wpuszczać na scenę (...) To są ambicje rodziców, którzy realizują je poprzez dzieci - powiedziała Krystyna Prońko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Śmiszek przyłapany. Przy okazji "wkopał" też Biedronia

To już kolejny raz, kiedy te wokalistki muszą mierzyć się z krytycznymi komentarzami. Regularnie otrzymują sporo negatywnych opinii od internautów, ale i osób z różnych branż.

Jakiś czas temu Roksanie Węgiel szpilę wbiła Irena Kamińska-Radomska, ekspertka od wizerunku z "Projekt Lady". Ostro oceniła jej maturalną stylizację.

Uważam, że jej strój był nieadekwatny do sytuacji. (...) Sportowe buty i skarpetki nie były dobrym rozwiązaniem. Może to jest modne, ale matura to nie okazja, by tak się ubierać. Moim zdaniem Roksana Węgiel pokazała lekceważący stosunek do wydarzenia oraz osób, które brały w nim udział - mówiła Pudelkowi.

Roksana Węgiel wprost o krytyce

O stylizacjach Roksany mówi się naprawdę sporo. Nie brakuje ocen, że są one zbyt dorosłe. Do takich opinii Węgiel odniosła się jakiś czas temu w rozmowie z Party.

Jak obserwuje z perspektywy czasu niektóre swoje stylizacje, jeszcze jako małej dziewczynki, to uważam, że nie wszystkie były udane, ale wiesz, to się zmienia. To są tylko ubrania, staram się dbać o ten wizerunek i kreować spójny styl. To kwestia mojego samopoczucia. Jak się dobrze w czymś czuje, to w tym wychodzę - mówiła.

Dała również do zrozumienia, że krytyka nie robi na niej żadnego wrażenia. - Szczerze mówiąc, jakoś mało mnie to interesuje. Wybieram te stylówki, wychodzę w nich, bo się w nich dobrze czuję. Nie interesuje mnie to, jak zareagują na to inni ludzie. Jak się komuś podoba, to jest mi bardzo miło, a jak nie to trudno, nic nie zrobię z tym - dodawała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić