aktualizacja 

"Gdyby mój mąż...". Schreiber nie przepuściła okazji. Gorzkie słowa

80

Czasami żyją jak pies z kotem, ale wciąż się małżeństwem. Marianna Schreiber bardzo chętnie zabiera głos w sieci na temat życia prywatnego. Teraz znowu dostało się mężowi.

"Gdyby mój mąż...". Schreiber nie przepuściła okazji. Gorzkie słowa
Marianna Schreiber znowu użyła gorzkich słów, kiedy mówiła o mężu (Instagram)

Modelka jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera, a na casting poszła bez jego wiedzy. Łukasz Schreiber jest ministrem w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego.

Dzięki mediom społecznościowym wiadomo, że związek ministra z Marianną jest dość burzliwy. Media od dłuższego czasu rozpisują się o różnicach między nimi. Influencerka wielokrotnie wytykała swojemu mężowi, że nie zgadza się z jego zdaniem. Teraz zarzuciła mu, że nie wspiera jej wystarczająco.

Wbiła szpilkę mężowi

We wtorek Schreiber znowu dolała oliwy do ognia. Na Instagramie zwróciła się do blisko 28 tys. użytkowników, którzy ją obserwują, odpowiadając na pytanie "kto daje jej motywację w trudnych momentach". Wykorzystała tę okazję, aby wbić szpilkę mężowi.

Moją motywacją jest córeczka, walka o rodzinę jako jedność. Motywujecie mnie WY i wszystkie osoby, które mnie potrzebują… dla was, dla nich mam siłę. Gdyby mój mąż motywował mnie tak jak Wy… Dziękuję - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Grzegorz Krychowiak zmieni dyscyplinę?! Do sieci trafiło wymowne wideo
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić