Gessler wygarnęła, co myśli o knajpie Lewandowskiego. Zaskakujące

59

Restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ostatnio o obiekcie wypowiedziała się Magda Gessler. Co słynna restauratorka sądzi na ten temat?

Gessler wygarnęła, co myśli o knajpie Lewandowskiego. Zaskakujące
Robert Lewandowski i Magda Gessler (akpa)

Za menu w lokalu Roberta Lewandowskiego odpowiada Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler. Teraz restauratorka postanowiła ocenić biznes piłkarza.

Gessler zdradziła, że syn wcale się jej nie pochwalił tym, co robi. Ponadto oceniła, czy lekka i wegetariańska kuchnia może się obronić w takim lokalu.

Jest to w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport, a przynajmniej z tymi, którzy kochają futbol. Zobaczymy, jak "Nine's" teraz będzie działał. Czy na niego podziała kolor, czy jednak schabowy. Bardzo to jest ciekawe - powiedziała "Faktowi".

Magda Gessler mówi o wielkich kolejkach

Restauratorka zdradziła ponadto, że przed lokalem Roberta Lewandowskiego ustawiają się gigantyczne kolejki - liczące nawet 250 osób!

Jest to nieprawdopodobne dlatego, że w zasadzie przez cały tydzień jest light, a na weekend wszyscy by chcieli golonkę. No i teraz jestem ciekawa... - dodała.

Na tym jednak nie koniec. Gessler nie ukrywa, że jest dumna z syna. Chwali go za to, jak radzi sobie z tym projektem. Uważa, że robi to wręcz "genialnie".

Zobacz także: Latarnia umarłych stanęła pod Lublinem. Pierwszy taki obiekt od wieków w Europie!
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić