Grecki bogacz zapłacił za wspólną kolację z Polką. Ile? Szczęka sama opada do ziemi

71

Natalia Janoszek, znana na świecie ze swojej kariery w Bollywood, a także jako modelka o nieprzeciętnej urodzie, zgodziła się zjeść kolację z greckim milionerem. Za ile wylicytował taką przyjemność? Szczęka sama opada na ziemię.

Grecki bogacz zapłacił za wspólną kolację z Polką. Ile? Szczęka sama opada do ziemi
Natalia Janoszek (AKPA)

Natalia Janoszek chyba ostro zawróciła w głowie greckiemu milionerowi. No bo jak skomentować fakt, że ten zgodził się zapłacić milion dolarów za kolację z przepiękną aktorką, znaną na świecie z występów w filmach prod. w Bollywood, a także z filmu polskiej prod. pt. "365 dni", który okazał się być hitem w Polsce.

A wszystko zaczęło się od aukcji charytatywnej, którą można było wylicytować. Do wygrania była kolacja z polską gwiazdą Bollywood, jednak cena była zaporowa.

Kto zwyciężył? Victor Restis, grecki milioner, który zdecydował się wyłożyć milion dolarów, aby spędzić trochę czasu z Natalią Janoszek i zjeść z nią kolację. Do ich spotkania dojść ma jeszcze w tym miesiącu. Janoszek ponoć już szykuje się na, z pewnością, ekscytujący wyjazd do Aten, podaje źródło WP Gwiazdy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

A Wy? Jak oceniacie takie akcje, koniec końców mające pomagać potrzebującym, o czym modelka opowiedziała m.in. w studio "Dzień Dobry TVN"?

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić