Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Gwiazda FAME MMA chce pomóc dzieciom. Ma ciekawy pomysł

8
Podziel się:

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W internecie pojawia się coraz więcej licytacji z gwiazdami. Bohaterem jednej z nich jest Marta Linkiewicz.

Gwiazda FAME MMA chce pomóc dzieciom. Ma ciekawy pomysł
Gwiazda FAME MMA chce pomóc dzieciom. Ma ciekawy pomysł (Instagram)

Udział w licytacjach to doskonała możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. Jak co roku z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wziąć udział w licznych aukcjach wyjątkowych przedmiotów i przeżyć.

Na aukcjach znajdują się bardzo różne rzeczy: spotkania z gwiazdami, przedmioty kolekcjonerskie, kolacje w wyjątkowej scenerii i wiele innych rzeczy. Dużym powodzeniem cieszą się z pewnością spotkania z gwiazdami. Jedno z nich chce zorganizować Marta Linkiewicz, gwiazda FAME MMA.

Linkiewicz w przeszłości popełniła wiele błędów, które ciągną się za nią do dzisiaj. Często określała siebie mianem "patoinfluencerki", wzbudzała ogromne kontrowersje w internecie.

Pomoc dzieciom

Kilka lat temu Linkiewicz przeszła jednak ogromną przemianę. Zaczęła trenować MMA i została jedną z twarzy organizacji FAME. Teraz chce wykorzystać swoją olbrzymią popularność i pomóc chorym dzieciom.

Jak wiecie, za chwilę 30. finał WOŚP. Chcę i mogę pomóc, więc za zaproszeniem organizatorów, na licytację trafiła kolacja ze mną - napisała Marta Linkiewicz na Instagramie.

Gwiazda federacji freak-fight oferuje dobrą zabawę i smakowite jedzenie, wszystko na jej koszt. Obecnie najwięcej wpłacono 3,5 tysiąca złotych.

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak zmieni dyscyplinę?! Do sieci trafiło wymowne wideo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Adam
5 miesięcy temu
A można dać bez konieczności spotkania tej...
i-gor
5 miesięcy temu
ble...
sdfsd
5 miesięcy temu
Kolacja xD w dodatku bez śniadania za kilka tysięcy zł xD oni są śmieszni Ci celebryci. Niby szlachetne ale bo kasę dają na dzieci ale pomysł słaby. To juz mogła na treningi kogoś wziąć.
🙊🙊🙊
5 miesięcy temu
Gdzie lona ma piersia?
PePe
5 miesięcy temu
aha, czyli takie oferty w stylu "dobra zabawa" sa okej dla "Jurka", ale wyjscie na polowanie z kolem lowieckim to juz nie.
Bob
5 miesięcy temu
Co to za chlop czego to gwiazda cyrku jakiegoś?🤣🤣🤣
SyLwia
5 miesięcy temu
Gorzki żart.
i tyle
5 miesięcy temu
niech pomaga za swoje!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić