Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Gwiazda "tych" filmów pokazała kontrowersyjne zdjęcie. W Rosji wrze

Podziel się

Rosyjska gwiazda filmów dla dorosłych pokazała film, który szybko obiegł sieć. Stojąc przed katedrą św. Bazylego, pokazała swoje piersi. W Rosji ruszyło śledztwo, które ma wykazać czy doszło do "obrazy uczuć religijnych", za co "aktorce" grozi rok więzienia.

Gwiazda "tych" filmów pokazała kontrowersyjne zdjęcie. W Rosji wrze
Kadr z filmu z Lolą Bunny w roli głównej (YouTube, Official Sparks Entertainment)

Gwiazda filmów 18+ Lola Bunny (tak brzmi jej pseudonim "artystyczny") za pozowała przed katedrą św. Bazylego topless. Pokazała fanom swoje piersi, za co teraz czekać ją może niemała kara, podaje rt.com. Jak donosi źródło, prokuratura wszczęła dochodzenie, które ma wykazać, czy "aktorka" dopuściła się obrazy uczuć religijnych, co, tak jak w Polsce, jest czynem surowo wzbronionym, choć często ciężkim do udowodnienia.

Lola wzięła udział w spontanicznej sesji zdjęciowej na Placu Czerwonym. W tle widać było oczywiście miejsce kultu, bardzo ważne dla historii i dla kultury Rosjan. Oprócz sesji nagrano także film, który trafił do Internetu.

Moskiewscy śledczy będą badać sprawę gwiazdy filmów dla dorosłych

Oskarżenia, jakie wysunięto po publikacji filmu wobec Loli, to m.in. "obraza uczuć religijnych", ale także "otwarty brak szacunku" wobec miejsc kultu, ważnych dla społeczeństwa, podaje agencja TASS.

Jeśli śledztwo wykaże winę, to oskarżonej grozi nawet rok pozbawienia wolności. Poniżej znajduje się kadr z filmu, który oprócz zdjęć trafił do sieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić