Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Gwiazda "M jak miłość" w bardzo trudnej sytuacji. Trudno jej się utrzymać

257

Coraz więcej aktorów nie ukrywa, że pandemia koronawirusa mocno uderzyła ich po kieszeni. Teraz okazuje się, że w trudnej sytuacji jest Dominika Ostałowska.

Gwiazda "M jak miłość" w bardzo trudnej sytuacji. Trudno jej się utrzymać
Dominika Ostałowska w trudnej sytuacji (ONS)

Dominika Ostałowska znana jest przede wszystkim z roli Marty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Zawsze jednak dorabiała m.in. w teatrze. Teraz jest to niemożliwe z powodu obostrzeń, które mają wyhamować pandemię koronawirusa.

Dominika Ostałowska w trudnej sytuacji

Aktorka obostrzenia odczuwa na własnej skórze. Okazuje się, że Ostałowska zaczyna mieć problemy finansowe. Tak twierdzi "Super Express", który pisze, że "trudno jest jej utrzymać finansowo siebie i syna".

Problemy finansowe zawsze odbijają się na psychice. Gwiazda "M jak miłość" przyznała, że ostatnio nie jest jej łatwo poza planem serialu.

- Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu - tłumaczy w gazecie "Dobry Tydzień".
Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy na planie "M jak Miłość"

Ostałowska na razie nie ma wyjścia i musi czekać, aż rząd otworzy instytucje kulturalne. Na to jednak się nie zanosi w najbliższych tygodniach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić