Gwiazda Milanu nie upilnowała psa. Teraz może stanąć przed sądem

5

Problemy gwiazdora Milanu. Piłkarz może stanąć przed sądem po tym, jak jego pitbul wybiegł z posesji i zagryzł innego psa.

Gwiazda Milanu nie upilnowała psa. Teraz może stanąć przed sądem
Theo Hernandez ma problem (Facebook, Facebook)

Theo Hernandez przeniósł się do Milanu po latach spędzonych w Hiszpanii. We włoskim klubie dał się poznać jako odważnie grający piłkarz, który nie tylko pilnuje dostępu do własnej bramki, ale również potrafi pomóc drużynie golem albo asystą. Hernandez niedawno przedłużył kontrakt z Milanem do 2026 roku.

Opinia o piłkarzu w Mediolanie może zostać nadszarpnięta z powodu poważnego incydentu. Hernandez może stanąć przed sądem, ponieważ jego pitbul zagryzł na śmierć innego psa, a także doprowadził do pobytu w szpitalu 73-letniej kobiety. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale była w szoku po groźnym zdarzeniu.

Opisuje je dziennik "Il Giornale di Olgiate". Pitbul uciekł z posesji przez bramę ogrodową, która została otwarta przed wprowadzeniem samochodu do garażu. Sąsiadka Hernandeza i jej pinczer zostali zaatakowani w czasie spaceru. Kobieta desperacko próbowała uratować psa, ale agresor powalił ją na ziemię.

Jeżeli ten przebieg wydarzeń zostanie potwierdzony, Theo Hernandez może stanąć przed sądem z powodu zaniedbania i utraty kontroli nad niebezpiecznym psem.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić