Gwiazda "Pytania na Śniadanie" komentuje zmiany w programie. "Zawsze jest mi trudno"

9

W ciągu ostatnich tygodni media obiegła wiadomość o reorganizacji w znanym programie "Pytanie na Śniadanie". Wielu prezenterów, dotąd kojarzonych z twarzą TVP, opuściło stację, co mogło być zaskoczeniem dla widzów. O tych przetasowaniach w "PnŚ" wypowiedziała się Aleksandra Kostka, znana dziennikarka i prezenterka pogodowa.

Gwiazda "Pytania na Śniadanie" komentuje zmiany w programie. "Zawsze jest mi trudno"
Aleksandra Kostka i inni na planie "Pytania na śniadanie" (AKPA)

Aleksandra Kostka jest od dłuższego czasu związana z Telewizją Polską. Na samym początku swojej ścieżki zawodowej eksperymentowała z aktorstwem, by później skupić się na roli prezenterki. Od 2008 roku widzowie mogą śledzić jej prognozy pogodowe w TVP, a od kilku lat także jej występy w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie dostarcza informacji o pogodzie.

Kolejne zmiany w programie "Pytanie na Śniadanie" przyciągają uwagę zarówno widzów, jak i dziennikarzy. Kierownictwo TVP zdecydowało się na odnowienie formatu śniadaniowego i zatrudnienie nowych prowadzących. Jak na te nowości reaguje Aleksandra Kostka, codzienna prezenterka prognozy pogody i jedna z gwiazd tego programu?

- Zawsze jest mi trudno, ponieważ poniekąd przywiązuję się do każdej z par, do każdej z osób. Każda niesie ze sobą coś innego, każda jest indywidualna, wyjątkowa i niepowtarzalna, więc jest mi zawsze ciężko, gdy są te zmiany. Ale mam nadzieję, że każdemu będzie pisane to, co jest pisane. W życiu, w show-biznesie, w telewizji, w mediach naprawdę bardzo szybko zachodzą te zmiany, więc trzymam kciuki za wszystkich, którym te zmiany właśnie zmieniają plany życiowe - mówi prezenterka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"

"Pytanie na Śniadanie" poddane gruntownym zmianom

W ostatnim czasie Telewizja Polska zaskoczyła widzów serią doniesień dotyczących zmian w składzie prowadzących "PnŚ". Doszło do całkowitej wymiany prezenterów. Wśród nowych twarzy pojawiły się Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos z Robertem El Gendy, a także powracająca do TVP Katarzyna Dowbor. Nadal pozostaje pytanie o to, kto stanie u boku Dowbor jako współprowadzący.

Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić