aktualizacja 

Gwiazda "Rolnika..." rozstała się z żoną. Pokazała miskę testów ciążowych

39

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony" co chwilę zaskakuje swoich fanów. Po udziale w show TVP oznajmiła, że weszła w związek z kobietą. Wzięła ślub z Agnieszką, jednak panie nie są już razem. Niedawno Kamińska ogłosiła, że spodziewa się dziecka, którego nie wychowa u boku partnerki. Teraz apeluje do fanów pokazując zdjęcie całej miski testów ciążowych. Ma dość.

Gwiazda "Rolnika..." rozstała się z żoną. Pokazała miskę testów ciążowych
Rozstała się z żoną, zaszła w ciążę. Pokazała miskę testów ciążowych. Ma dość tych pytań (Instagram, ketokaminska)

Krystyna Kamińska wystąpiła w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Po występie w show TVP wiele zmieniło się w jej życiu. Zaczęła o siebie dbać i przeszła na dietę "keto", dzięki której schudła i przeszła metamorfozę. Kamińska niejednokrotnie wywoływała liczne kontrowersje pokazując, jak je... surowe mięso. Emocje wywoływały też inne życiowe decyzje kobiety.

Gwiazda "Rolnika..." zaskoczyła internautów ślubem z kobietą. Powiedziała "tak" Agnieszce, z którą na ślubnym kobiercu stanęła w Edynburgu. Po dwóch latach panie rozstały się, co zaskoczyło internautów. Myśleli, że ciąża Krystyny to efekt wspólnych starań małżonek. Okazało się, że jest zupełnie inaczej.

Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu - wyznała kilka tygodni temu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najpierw dom, potem zaręczyny? Marta i Paweł mają poważne plany

Rozstała się z żoną, zaszła w ciążę. Pokazała miskę testów ciążowych. Ma dość tych pytań

Teraz Krystyna Kamińska postanowiła kolejny raz odnieść się do wieści, że zostanie mamą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie miski wypełnionej testami ciążowymi. Przyznała, że to "najbardziej szalone zdjęcie, jakie w życiu swoim zrobiłam".

Ciężko jest czasami uwierzyć w to, że plan się ziścił! Byłam pewna, że los się do mnie tak szybko nie uśmiechnie, że będę się starać miesiącami, a może nawet latami - cieszy się przyszła mama.

Kobieta wyznała, że miała liczne problemy zdrowotne. Nie było pewne, czy uda jej się szybko zajść w ciążę. Na szczęście teraz pozostaje jej czekać na potomstwo. -  Jeszce nie koniec, jeszcze wszystko może się wydarzyć. Ale, jak widać, jestem pełna wiary w nas - pisze Krystyna z "Rolnik szuka żony". Przy okazji szczerego wyznania zaapelowała do fanów. Ma dość pytań o ojca dziecka.

Proszę nie zadawać pytań typu "jak", "z kim". Może i jestem chętna dzielić się ze światem radosnymi nowinami, ale z pewnością nie chcę opowiadać o tym jak. Dla zasady! - podsumowała.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić