Gwiazda TVP pokazała list. "Zna ktoś autorkę? Proszę o informację"

33

Izabella Krzan chętnie bryluje na Instagramie. Tym razem modelka i prezenterka zamieściła w sieci list, który otrzymała od 85-letniej fanki. – Złapał mnie za serducho – podkreśla gwiazda TVP.

Gwiazda TVP pokazała list. "Zna ktoś autorkę? Proszę o informację"
Izabella Krzan dostała list od 85-letniej fanki (AKPA)

Izabella Krzan to jedna z najbardziej znanych polskich modelek. Prezenterka prowadzi z Tomaszem Kamelem poranne pasmo rozrywkowe "Pytanie na Śniadanie" w TVP. Miss Polonia 2016 jest także doskonale znana widzom "Koła Fortuny".

85-latka napisała do gwiazdy TVP. "Proszę nigdy się nie zmieniać"

Izabella Krzan jest także bardzo popularna w sieci. Modelkę na Instagramie śledzi ponad 250 tys. osób. Ostatnio postanowiła podzielić się z fanami otrzymanym listem.

Krzan zamieściła w swojej relacji list, który otrzymała od 85-letniej fanki. Pani Lucyna z Warszawy pisze w nim, że śledzi karierę modelki od czasu jej triumfu w Miss Polonia.

Oglądam dwa razy dziennie "Koło Fortuny" i Pytanie na Śniadanie". Podziwiam Panią za uśmiech i piękne, swobodne wypowiedzi – czytamy.

Dalej Pani Lucyna pisze, że docenia fakt, że Izabella Krzan jest zawsze gustownie ubrana. Zdaniem 85-latki, strój prezenterki jest skromny i elegancki.

Proszę nigdy się nie zmieniać! Życzę dużo zdrowia, szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym. Pani szanownym rodzicom gratuluję tak dobrze wychowanej córki – podkreśla autorka listu.

Izabella Krzan pokazała list od fanki. "Złapał mnie za serducho"

Izabella Krzan była zachwycona otrzymaną korespondencją. List wywołał u niej pozytywne emocje.

Złapał mnie za serducho. Jeżeli ktoś zna 85-letnią panią Lucynę z Warszawy, to proszę o informację – zwróciła się modelka do swoich obserwujących.

Obejrzyj także: Dramat Izabelli Krzan: "Mam kiepską pamięć i trudno było mi zapamiętać imiona wszystkich uczestników "Czaru par""

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić