Gwiazda "tych" filmów opowiada z przerażeniem. "Odgryzł mi kawałek uda"

184

Lisa Ann, czyli gwiazda filmów przeznaczonych dla osób dorosłych, opowiedziała o wstrząsającej sytuacji, która spotkała ją w trakcie jej pracy w klubie nocnym. Pewnego dnia uczestnik imprezy "odgryzł jej kawałek uda", relacjonuje. Przerażona Lisa Ann wyznała, co stało się później.

Gwiazda "tych" filmów opowiada z przerażeniem. "Odgryzł mi kawałek uda"
Lisa Ann, zdj. ilustracyjne (Getty Images)

Gwiazda filmów dla dorosłych Lisa Ann opowiedziała fanom przerażającą sytuację, jeszcze z czasów wykonywania zawodu jako tancerka w klubie nocnym. Wyznanie padło w jej podcaście "Dudes Do Better".

Lisa Ann opowiedziała, jak pewnego dnia mężczyzna, który przebywał w klubie, będący z pewnością pod wpływem różnych substancji, rzucił się na nią i... odgryzł jej kawałek uda. Gwiazda nazwała sytuację "jedną z najgorszych doświadczeń jej życia".

Jednak mężczyzna nie rzucił się na nią bez przyczyny, bowiem po części Lisa Ann sama zachęcała bywalców klubu do tego, aby robili, jak to nazwała, "zabawne rzeczy". Tego dnia rozdawała plakaty, które związane były z promocją jej miejsca pracy. Niestety sprawy wymknęły się spod kontroli...

Przez jakiś czas wkładałam je między nogi, bo pomyślałam, że to zabawne, kiedy faceci wyjmują je ustami - przyznaje Lisa Ann.

Gwiazda filmów dla dorosłych Lisa Ann trafiła do szpitala

Gwiazda nie spodziewała się, że sytuacja może skończyć się tak poważnym uszczerbkiem na jej zdrowiu.

I nie wiadomo kiedy, jeden facet ugryzł mnie w wewnętrzną stronę uda i kawałek skóry wystawał z mojej nogi - opowiada "gwiazda".

Lisa Ann trafiła do szpitala. Jej stan oczywiście nie był zagrażający życiu, jednak mimo tego musiała ona przyjąć zastrzyk przeciwko tężcowi.

Na tym interwencja medyczna się zakończyła. Rana nie była na tyle poważna, aby gwiazda musiała mieć założone szwy. Jak jednak wspomina - kawałki skóry wyglądały obrzydliwie i po dziś dzień na wspomnienie o nich robi jej się źle.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić