aktualizacja 

Gwiazdor TVP się doigrał. Jarosław Jakimowicz ukarany

210

Jarosław Jakimowicz nie przestaje szokować. Gwiazdor TVP Info w Dniu Flagi RP (2 maja) zerwał tęczową flagę, która była wywieszona obok polskiej flagi na jednym z budynków w Warszawie. Prezenter poczuł się "urażony jako Polak", więc postanowił ją zerwać. Teraz został ukarany.

Gwiazdor TVP się doigrał. Jarosław Jakimowicz ukarany
Konto Jarosława Jakimowicza zostało zablokowane na Instagramie. (AKPA, AKPA)

Jarosław Jakimowicz w Dniu Flagi Rzeczypospolitej zobaczył na jednym z budynków w Warszawie tęczową flagę zawieszoną obok biało-czerwonej. Widok ten bardzo zdenerwował prezentera TVP. Natychmiast chwycił za telefon i skontaktował się ze strażą miejską, a następnie z policją.

Nikt jednak nie chciał podjąć interwencji. Gwiazdor TVP Info tłumaczył, że takie zestawienie flag "uraża go jako Polaka".

Tam jakaś szmata wisi nad polską biało-czerwoną flagą w Dniu Flagi. Jest pewien rytuał, obowiązek szanowania tej flagi. Dzwoniłem na straż miejską i od dwóch dni nie reagują, mówiłem dziś o tym w telewizji, możecie to zdjąć? - pytał napotkanych policjantów na ul. Belwederskiej w Warszawie.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jakimowicz się doigrał

Mimo że funkcjonariusze odmówili interwencji, Jakimowicz nie dał za wygraną. Poszedł do pobliskiej restauracji, pożyczył krzesło, a następnie zerwał tęczową flagę. Chwilę później wyrzucił ją w krzaki.

Przed chwilą podskakiwałem jak głupi zając do tej flagi (...) To jest to gó**o, które poleciało tam... - relacjonował.

Jakimowicz wszystko nagrał telefonem i opublikował na swoim instagramowym profilu. W środę, 4 maja jego profil został zablokowany. To nie pierwszy raz, kiedy Instagram zablokował konto prezentera TVP Info po jego kontrowersyjnych wpisach.

Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić