Gwiazdy TVP w TV Republika. Nie wszystkim podobają się te zmiany

29

Od kilku dni trwa rewolucja w TVP. Jednak zmiany kadrowe dotyczą też TV Republika. Otóż do zespołu stacji dołączył m.in. Michał Rachoń, a media obiegła informacja, że w piątek 29 grudnia Danuta Holecka poprowadzi główne wydanie serwisu informacyjnego. Jak się okazuje, nie wszystkim pracownikom TV Republika podobają się wprowadzane zmiany.

Gwiazdy TVP w TV Republika. Nie wszystkim podobają się te zmiany
Gwiazdy TVP w TV Republika. Nie wszystkim podobają się te zmiany. "Politykę zostawiam w tyle" (Instagram, @januszewskailona)

Z nieoficjalnych ustaleń portalu Plejada wynika, że Danuta Holecka dołączyć ma do zespołu TV Republika. Dziennikarka poprowadzić ma główne wydanie serwisu informacyjnego tej stacji w piątek 29 grudnia.

Prezes i naczelny stacji Tomasz Sakiewicz pytany przez Wirtualnemedia.pl nie zaprzeczył tym doniesieniom.

Wcześniej stanowisko dyrektora programowego objął Michał Rachoń. Ma on także poprowadzić dwa autorskie programy. Na antenie TV Republika mogliśmy zobaczyć również m.in. Michała Adamczyka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 21.12

Ilona Januszewska odchodzi z TV Republika

Zmiany, które w ostatnich dniach zachodzą w strukturach TV Republika, nie wszystkim przypadły do gustu. Otóż Ilona Januszewska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że odchodzi ze stacji.

Zmian nie zaczynam od 1 stycznia. Nie lubię schematów, koniec 2023 roku, to dobry czas na podjęcie ważnych decyzji, by w 2024 rok, wejść z "czystą" głową. Politykę zostawiam w tyle, czas by skupić się na sprawach społecznych - bo to ludzie najbardziej mnie inspirują i interesują - napisała w serwisie X (dawniej Twitter).

Pod wpisem jeden z internautów napisał: "Przykro, że tak fajną i przyjemną dla oka dziennikarkę zdegradują na rzecz gnijącej propagandzistki Holeckiej czy Rachonia. Cóż, rodzina na swoim. Powodzenia".

Dziennikarka odpowiedziała użytkownikowi platformy. "Proszę pamiętać o tym, że mogę mieć też swoje własne plany i ambicje zawodowe, i przede wszystkim to ja decyduję - podkreśliła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ilona Januszewska przez dwa tygodnie pracowała w TVP

Ilona Januszewska związana była z redakcją TV Republika blisko 10 lat, ale z małym przerywnikiem. Otóż w czerwcu 2018 rok odeszła ze stacji i rozpoczęła pracę w TVP. Jednak długo miejsca "Wiadomościach" nie zagrzała, gdyż pracowała tam tylko dwa tygodnie.

Według ustaleń Wirtualnej Polski Ilona Januszewska została odsunięta od pracy w programie z powodu jej zdjęć w mediach społecznościowych. Dziennikarka często relacjonuje tam swoje życie prywatne, a niektóre fotografie miały mieć zbyt swobodny charakter.

Po tym dziennikarka wróciła do Telewizji Republika, ale w zupełnie nowej roli. Wcześniej prezentowała pogodę, a wówczas została prowadzącą porannego pasma "Polska na dzień dobry". Ilona Januszewska o swoim powrocie poinformowała na platformie X (dawniej Twitter).

Czas wrócić na odpowiednie tory. Pierwszy poranek POLSKA NA DZIEŃ DOBRY w TV Republika już za mną. Dziękuję widzom i gościom za obecność. Widzimy się jutro, od 7:00 ! Dobrego dnia! - napisała Januszewska.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić