aktualizacja 

Hakiel pokazał się z blondynką. Reakcja ludzi. Nie wytrzymał

100

Marcin Hakiel układa sobie życie z tajemniczą blondynką. Pod ostatnim zdjęciem, które tancerz opublikował z nową dziewczyną wywiązała się zagorzała dyskusja. W końcu jednak Hakiel nie wytrzymał i zaapelował do internautów.

Hakiel pokazał się z blondynką. Reakcja ludzi. Nie wytrzymał
Marcin Hakiel z partnerką (Instagram, Marcin Hakiel)

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela to już przeszłość. Para oficjalnie ogłosiła swoje rozstanie w marcu tego roku. Obecnie zarówno aktorka serialu "M jak miłość", jak i tancerz układają swoje życia na nowo. Kasia jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, natomiast Marcin od jakiegoś czasu spotyka się z tajemnicą blondynką, która chce pozostać anonimowa.

Marcin Hakiel nie ukrywał, że dużo go kosztowało rozstanie z Cichopek. Tancerz jest już wyraźnie zmęczony całą sytuacją związaną z rozwodem. - Moim marzeniem jest tak żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia. Myślę, że to jest moje marzenie. Staram się żyć tak, żeby to szczęście po prostu było w moim życiu, bo w dużej mierze od nas zależy - wyznał tancerz w ostatnim wywiadzie z "Faktem".

Mimo trudnego czasu, Hakiel jest od kilku miesięcy bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Coraz częściej także publikuje zdjęcia w objęciach nowej partnerki, nie pokazując przy tym jej twarzy. Pod ostatnim ich wspólnym zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy. Większość internautów życzy tancerzowi szczęścia i gratuluje nowego związku. "Dużo miłości i szczęścia życzę", "Niech wam się darzy, zasługujesz na szczęście Marcin", "Cieszę się pana szczęście" - czytamy.

Pojawiły się też inne głosy: "Takie to trochę słabe te foty w stylu: zobaczcie mam nową kobietę, ale wam nie pokażę. Spoko fajnie, ciesz się życiem chłopaku, ale już daj spokój z tymi plecami" - napisała jedna z internautek. Marcin Hakiel nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć na wszystkie negatywne komentarze, przy okazji zaapelował o wzajemne zrozumienie.

Dziękuje za wszystkie komentarze, będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu. Żyjmy i dajmy żyć innym, każdy ma prawo do swoich wyborów i decyzji. Życzę spokoju i szczęścia… - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Cichopek i Hakiel. Kto kogo podrywał?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić