aktualizacja 

Hakiel wprost o zdradzie. "Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię"

90

Marcin Hakiel po raz pierwszy szerzej zabrał głos w sprawie swojego głośnego rozstania z Katarzyną Cichopek. Tancerz zasugerował, że jego była partnerka wdała się w romans, który ostatecznie zakończył ich relację.

Hakiel wprost o zdradzie. "Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię"
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli ze sobą 17 lat (fot. Akpa)

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zaszokowała w marcu nie tylko ich fanów, ale cały show-biznes. Nikt nie spodziewał się, że tak, wydawałoby się, idealnie dobrana para postanowi się rozejść po 17 latach bycia razem. I choć od ogłoszenia informacji o rozwodzie minął już jakiś czas, wiele osób wciąż nie może w to uwierzyć.

Para szybko ustaliła wszystkie szczegóły rozwodu. Teraz powoli zaczynamy się dowiadywać więcej, dlaczego w ogóle doszło do rozstania. Hakiel udzielił właśnie pierwszego publicznego wywiadu w programie "Miasto kobiet", emitowanego w TVN Style. W sposób otwarty opowiedział o swoich przeżyciach.

Nie wstydzę się tego, co przeżyłem, co przeżywam i pewnie co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie – powiedział w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Gdy prowadząca spytała go, co było powodem rozpadu małżeństwa, Hakiel przez chwilę nie był chętny mówić o tym, argumentując, że nie chce prać brudów, ale ostatecznie się przełamał.

Chyba najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. O więcej wolności i przestrzeni. Ja jej to dałem. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany – zdradził Hakiel.

Hakiel wyjawił, że jego kolega zasugerował mu, żeby załatwił sprawę po męsku. – "Dajcie sobie po jednym i idźcie dalej" - powiedział. Ale co by mi to dało? Może chwilową ulgę – stwierdził.

Tym samym tancerz potwierdził plotki, które od jakiegoś czasu krążyły wokół Cichopek. W mediach pisano, że aktorka miała nawiązać z kimś romans. Hakiel przyznał w rozmowie, że próbował ratować swoje małżeństwo, ale nic nie dało się już zrobić.

Zobacz także: Zobacz: Maja Hyży odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić