Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 
aktualizacja 

Hakiel z sobowtórką Cichopek?! Podobieństwo jest uderzające. Tylko spójrzcie

92

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Zachowanie tancerza, który zdobył popularność za sprawą "Tańca z Gwiazdami", wskazywało na to, że to zadanie nie należy do łatwych. Jedno z ostatnich zdjęć Hakiela ponownie wywołało lawinę komentarzy! Też to widzicie?

Hakiel z sobowtórką Cichopek?! Podobieństwo jest uderzające. Tylko spójrzcie
Marcin Hakiel z sobowtórką Cichopek. Rażące podobieństwo (Instagram)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek jakiś czas temu poinformowali media, że ich związek dobiegł końca. Para poznała się przy okazji wspólnych występów w "Tańcu z Gwiazdami". O ile Cichopek szybko ruszyła naprzód i zaczęła sobie układać życie na nowo, o tyle Hakiel po 17 latach małżeństwa był wyraźnie zagubiony.

Marcin Hakiel z sobowtórką Cichopek. Rażące podobieństwo!

Hakiel po rozstaniu publikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać było, że znajduje się w nim sporo żalu do byłej już ukochanej. Dość powiedzieć, że znany tancerz, już po zakończeniu związku, nadal publikował archiwalne zdjęcia prezentujące moment ślubu z Cichopek.

Tancerz otworzył się przy okazji wizyty w "Mieście Kobiet", gdzie opowiadał Aleksandrze Kwaśniewskiej, że jego związek z Cichopek rozpadł się, bo pojawił się ktoś trzeci. Aktorka miała poprosić o więcej swobody, po czym wyszło na jaw, że "ta wolność ma imię".

Wydaje się, że Marcin Hakiel powoli też rusza naprzód po traumatycznym rozstaniu. Tancerz niedawno udostępnił na Instastory zdjęcie z blogerką Michaliną Ryznar, która również zajmuje się tańcem. Internauci od razu zauważyli, że Ryznar jest wręcz sobowtórką Cichopek!

Wspólne zdjęcie Hakiela i Ryznar pochodzi z warsztatów tanecznych, w których oboje brali udział. Myli się ten, kto sądzi, iż celebryta wdał się w romans po rozstaniu z Cichopek. Wystarczy rzut oka na media społecznościowe blogerki i instruktorki tańca, by wiedzieć, że jej serce jest zajęte.

Cóż, jednak trzeba przyznać, że podobieństwo jest naprawdę uderzające!

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o rosnącej inflacji
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić