Halina Mlynkova znów do wzięcia? Mówi się o rozwodzie

35

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się na planie jednego z programów telewizyjnych i od razu zaiskrzyło. Wszystko jednak wskazuje na to, że to już koniec bajkowej miłości. Halina Mlynkova i czeski producent muzyczny Leszek Wronka biorą rozwód. Piosenkarka zostawiła męża w Czechach, a sama wróciła już do Polski.

Halina Mlynkova znów do wzięcia? Mówi się o rozwodzie
Halina Mlynkova bierze drugi rozwód (ONS.pl)

Halina Mlynkova nie ma szczęścia w miłości? Jak donosi Super Express, wokalistka po raz drugi będzie się rozwodzić. Kiedy w 2015 roku na wzgórzach klasztoru czeskiej Pragi Halina Mlynkova ślubowała miłość Leszkowi Wronce, zdawało się, że ten związek przetrwa wszystko. Dziś wiadomo, że parze już od dłuższego czasu się nie układa, dlatego zdecydowali się ponoć na rozwód. Sami nie chcą komentować rozstania.

Zostawiła męża w Czechach

Jak się dowiedział Super Express, piosenkarka razem z synem wróciła już do Polski, Leszek został w Czechach. Czeski producent miał pomóc Halinie w karierze, jednak zamiast tego piosenkarka zaczęła prowadzić w Pradze butik z ubraniami i biżuterią. Podobno artystka zatęskniła za sceną i Polską i postanowiła zostawić czeski biznes.

Jeżeli para oficjalnie potwierdzi informacje o rozwodzie, to będzie już drugi rozwód wokalistki. Pierwszym mężem Haliny Mlynkowej był aktor i prezenter Łukasz Nowicki, z którym artystka rozwiodła się w 2009 roku. Halina i Łukasz żyją jednak w dobrych relacjach ze względu na wspólnego syna. Piotrek ma już 16 lat.

Zobacz także: Natalia Szroeder o konflikcie z Natalią Nykiel: "To plotki!"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić