Marcin Kaszyński| 

Karolina Woźniak przesadziła? Partnerka Przemysława Salety nago na dachu kościoła!

115

Bardzo nietypowa sesja z udziałem Karoliny Woźniak, partnerki Przemysława Salety. Kobieta pozowała nago na... dachu kościoła. "Niepoprawna katoliczka" - skomentowała odważne zdjęcie opublikowane na Instagramie.

Karolina Woźniak przesadziła? Partnerka Przemysława Salety nago na dachu kościoła!
(Instagram)

Karolina Woźniak słynie z tego, że lubi pozować w bardzo odważnych sceneriach. Często publikuje zdjęcia w skąpych ubraniach i zachwyca swoich fanów doskonałą figurą.

Ostatnio partnerka Przemysława Salety zszokowała. Rozebrała się do naga i usiadła na dachu kościoła. Była to oczywiście sesja fotograficzna, której efekty możemy obserwować na Instagramie Karoliny.

Niepoprawna katoliczka - w ten sposób swój czyn określiła ukochana Salety.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Miała być sesja z sukienkami. Dlaczego ich nie założyła?

Woźniak wyjawiła, że "planowo na tym fotogenicznym dachu miała odbyć się sesja futurystycznych sukienek". Dlaczego zatem tak się nie stało?

Mój lęk wysokości nie pozwolił na przyodzianie żadnej z tych wymyślnych kreacji, pozostało usiąść na dachu kościoła... jak Pan Bóg stworzył - dodała zmysłowa modelka.

Urodą Karoliny Woźniak zachwyca się mnóstwo osób. Jest przepiękna, a na dodatek ma wysportowane ciało. Z dnia na dzień liczba jej fanów rośnie. Obecnie jej instagramowy profil śledzi 122 tys. osób.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić