Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KDH
|

"Milionerzy". Hubert Urbański nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Widzowie nie kryli wściekłości

8
Podziel się

Wtorkowy odcinek "Milionerów" wzbudził spore emocje wśród widzów programu. Wszystko z racji zachowania uczestnika. O co chodzi?

"Milionerzy". Hubert Urbański nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Widzowie nie kryli wściekłości
Hubert Urbański żywo reagował na zachowanie uczestnika programu (fot. screen z Playera)

We wtorek w 504. odcinku "Milionerów" mogliśmy oglądać, jak radzi sobie z programie uczestnik Maciej Kapek, który dzień wcześniej zdążył usłyszeć tylko jedno pytanie. Z zapowiedzi Huberta Urbańskiego dowiedzieliśmy się, że mężczyzna studiuje amerykanistykę i filologię rumuńską na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także prowadzi grupę teatralną.

Bardzo szybko publiczność w studiu i zarazem widzowie przed telewizorami przekonali się, że Maciej jest osobą, która nie ma problemów z myśleniem na głos. Jednak uczestnik w pełni "rozkręcił się" na pytaniu za 2 tys. zł.

Pytanie brzmiało: "Czego nie powinna mieć budka lęgowa dla dzikich ptaków?", a możliwe odpowiedzi były następujące a) dachu, b) otworu wlotowego c) żerdki pod tym otworem d) podłogi.

Maciej zaczął bardzo szczegółowo analizować każdą odpowiedź. Jego wywód trwał dobre 7 minut. Co chwilę wykluczał każdą odpowiedź. W pewnym momencie zaproponował nawet prowadzącemu, aby wybudować w studio cztery budki i ściągnąć dzikie ptaki.

Ja ci, zdaje się, zaraz poskładam, wiesz!? – powiedział wtedy Urbański.

Na chwilę zapadła cisza, ale została przerwana śmiechem publiczności. Maciej jednak dalej brnął w przemyślenia nad pytaniem. Ostatecznie zdecydował się na telefon do przyjaciółki i za jej namową zaznaczył poprawną odpowiedź c).

Z kolei przy pytaniu za 10 tys. zł wspomniał o pisarzu Victorze Hugo.

On jest jak ja - 100 stron o niczym – stwierdził. Urbański skomentował to wymownie, mówiąc mu, że zabrzmiało to nieskromnie.

Gdy odcinek się skończył, Maciej miał na koncie gwarantowane 40 tys. zł. Wykorzystał wszystkie koła ratunkowe.

Dość powiedzieć, że o ile publiczność reagowała pozytywnie na uczestnika, to widzowie byli już mniej pozytywni. Na Facebooku można było znaleźć wiele złośliwych komentarzy na jego temat.

"Współczuję tylko osobom, które czekały dzisiaj na grę i się nie doczekały...", "za długooooooo!", "Panie Hubercie, cierpliwości", "Nie wytrzymałam i pierwszy raz w życiu wyłączyłam telewizor, szkoda zdrowia i nerwów", "Koszmarna gra, jedna z najgorszych w historii programu. Tego nie da się oglądać" – napisali m.in. Postulowali też, aby TVN wprowadził limit czasu na odpowiedź.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Nopopis
2 miesiące temu
Fajny gość,śmieszek.Nie przejmuj się złośliwymi docinkami.Yo Ty wygrałeś eliminacje.Hejterow, 🔨 coraz więcej.Pozdrawiam
iwan
2 miesiące temu
Wysłać gościa do Slubu od pirwszego wejrzenia lub Rolniczki co męża szuka
DEŁ
2 miesiące temu
Pier... ł trzy po trzy. Zdołował sie. Wcale nie był śmieszny. W każdej zasadzie są wyjątki. Tam też trafiają sie mało inteligentni.
Małgosia
2 miesiące temu
Miałam go dość! Głupiomądry!
Magdalena
2 miesiące temu
Mnie się podobało uczestnik był świetny to jest gra a nie wyścigi...
Ewa
2 miesiące temu
Popieram,limit czasu ,bo przecież inni też czekaja
Tomas
2 miesiące temu
Od kiedy ktoś czyta jakieś fejki i je tu komentuje. A może gogoś zabolała sytuacja w tv jak ktoś z jego famili np. Kuzyn pocił się przy każdej odpowiedzi a publika rechotała nie tak jak trzeba. Żenada
Obiektywna
2 miesiące temu
W 1z10 3 sekundy na odpowiedź a tu jakieś pajacowanie,poziom coraz gorszy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić