Ibisz z żoną przyłapani. Nie żałował pieniędzy

4

Krzysztof Ibisz obecnie jest związany z Joanną Kudzbalską, z którą ma syna - Borysa. Jest to jego trzecia i najmłodsza żona. Małżonków dzieli aż 27 lat. Ostatnio zakochani wybrali się na zakupy. Gwiazdor Polsatu cierpliwie czekał przed przymierzalnią, gdy jego ukochana mierzyła różne stroje. Nie żałował pieniędzy.

Ibisz z żoną przyłapani. Nie żałował pieniędzy
Krzysztof Ibisz wybrał się na zakupy ze swoją żoną. Nie żałował pieniędzy (AKPA, Niemiec)

Z pewnością większości z was Krzysztofa Ibisza nie trzeba przedstawiać. 58-latek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci polskich mediów.

Dziennikarz prowadził popularne teleturnieje, takie jak: "Czar Par", "Awantura o kasę", "Życiowa szansa", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno", "Joker" czy też "Dancing with the Stars - Taniec z gwiazdami".

Co ciekawe ma za sobą również epizod polityczny, był posłem na Sejm RP I kadencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Angelika Mucha o zarobkach: "Mam swoje dwa mieszkania. Dobrze mi się żyje..."

Trzecia żona Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz w 2021 r. po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Jego poprzednie małżeństwa z Anną Zejdler oraz Anną Ibisz-Nowak zakończyły się rozwodami.

Obecną wybranką jego serca jest Joanna Kudzbalska, która jest najmłodszą żoną prezentera. Małżonków dzieli aż 27 lat. Para doczekała się syna, Borysa.

W jednym z wywiadów Krzysztof Ibisz wyznał, że stan w którym ma żonę, jest jego ulubionym.

Po prostu uwielbiam być mężem. Naprawdę uwielbiam być mężem. Na przykład ktoś mówi, że miał trzy żony, ale przecież są w tym samym czasie ludzie, którzy mają dziesięć nieformalnych związków. Więc to nic nie znaczy. Bycie mężem jest po prostu fantastyczne - powiedział Alicji Resich-Modlińskiej.

Krzysztof Ibisz wybrał się na zakupy ze swoją żoną. Nie żałował pieniędzy

Jak donosi "Super Express", ostatnio małżeństwo Ibiszów wybrało się na zakupy na jedną z najdroższych ulic Warszawy. Joanna chciała zakupić jesienne i zimowe rzeczy. Dziennikarz nie żałował pieniędzy na swoją ukochaną.

Marynarka, którą Joanna przymierzała kosztuje aż 1390 zł, bluza 580 zł, a kamizelka 550 zł. Wygląda na to, że wybory ukochanej przypadły mu do gustu, bo do domu wracali obładowani torbami - pisze gazeta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić