Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Ich małżeństwo trwało 12 dni. Zapisał jej 10 mln dolarów w testamencie

47

Pamela Anderson to ikona show-biznesu z lat 90. XX wieku. Częściej niż o jej dokonaniach aktorskich, można jednak usłyszeć o powiększonych wdziękach oraz bardzo medialnych związkach. Jak się okazuje, jeden z jej mężów zapisał aktorce w testamencie... 10 mln dolarów!

Ich małżeństwo trwało 12 dni. Zapisał jej 10 mln dolarów w testamencie
Pamela Anderson (AKPA, AKPA)

Jon Peters był mężem Pameli Anderson, choć ich pożycie wcale nie trwało długo. Małżeństwo rozpadło się po zaledwie 12 dniach. Mężczyzna postanowił byłej żonie przekazać coś wyjątkowego. W testamencie zapisał 10 mln dolarów.

Zawsze będę kochał Pamelę, zawsze jest w moim sercu. (...) Tak naprawdę zostawiłem jej w testamencie 10 milionów dolarów. A ona nawet o tym nie wie. Nikt tego nie wie. (...) Po prostu mówię to tobie po raz pierwszy. Prawdopodobnie nie powinienem tego mówić. Więc to dla niej, czy tego potrzebuje, czy nie - wyznawał producent.

Mężczyzna poznał Anderson w rezydencji Playboya wkrótce po tym, jak przyjechała do Los Angeles ze swojego małego rodzinnego miasteczka w Kanadzie. Już wtedy zaczął ją hojnie obsypywać drogimi prezentami.

Mąż Anderson zostawił jej 10 milionów

Zadzwonił dzwonek do drzwi, a szofer już przyniósłby mi małe czerwone pudełko od Cartiera, Ralpha Laurena, Azzedine Alaïi - przyznała Pamela Anderson w swoim pamiętniku.

Peters podarował jej również kabriolet Mercedesa, model 420SL. Ponadto namówił ją do przeprowadzki do jego posiadłości Bel Air. Para ponownie się spotkała i pobrała w 2020 roku, tuż przed rozpoczęciem pandemii COVID-19.

Jon Peters to producent filmowy. Początkowo miał pewien żal do gwiazdy "Słonecznego patrolu". - Rzuciłem wszystko dla Pam. Miała prawie 200 tys. dolarów długu w rachunkach i nie miała jak tego zapłacić, więc zapłaciłem i oto otrzymałem podziękowanie. Nie ma głupca jak stary głupiec - mówił o związku.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić