Ida Nowakowska nie wytrzymała. Poleciały łzy

6

Poruszające sceny w "Pytaniu na śniadanie". Ida Nowakowska w pewnym momencie nie była w stanie powstrzymać łez. Bardzo emocjonalnie zareagowała na fragment filmu "Ania", który opowiada o zmarłej aktorce Annie Przybylskiej.

Ida Nowakowska nie wytrzymała. Poleciały łzy
Ida Nowakowska (AKPA, AKPA)

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W kolejnych latach pojawiał się wątek stworzenia filmu na jej temat. Ostatecznie na taką produkcję trzeba było trochę poczekać.

Premiera filmu "Ania" została zaplanowana na 7 października 2022 roku. W związku z tą produkcją o aktorce znów mówi się bardzo dużo.

Ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się koleżanka Anny Przybylskiej. Katarzyna Skibowska-Bąkała przyjaźniła się ze zmarłą aktorką, a poza tym uczyła jej córkę Oliwię Bieniuk.

Podczas tej odsłony "Pnś" wyemitowano fragment filmu "Ania". Patrząc na urywek produkcji, Ida Nowakowska nie była w stanie powstrzymać łez.

Ida Nowakowska wspomina Annę Przybylską

Emocje wzięły górę. Załzawionej prezenterce wręcz łamał się głos. Jej telewizyjny partner Tomasz Wolny zastanawiał się, czy w ogóle zdoła dokończyć program.

To są wzruszające wspomnienia. Widać, jak bardzo zapadła w pamięci ludzi, którzy z nią pracowali. Kiedy ktoś wspomina Annę Przybylską, zawsze mówi pozytywnie. Chcemy, żeby ta pamięć była pozytywna i uśmiechnięta jak piękny uśmiech Ani - mówiła Nowakowska.

Przybylska grała między innymi w "Złotopolskich" czy "Daleko od noszy". Spełniała się nie tylko w roli aktorki, ale i modelki. Niestety, przegrała walkę z nowotworem.

To była super dziewczyna, znali ją wszyscy. To była szalona i prawdziwa dziewczyna. Jest takie nagranie, w którym Ania opowiada, że gdyby zarobiła pieniądze, wydałaby je na zwiedzanie Polski. I byłam na wycieczce z jej fajną klasą o profilu humanistycznym. Jej wychowawczyni też już odeszła, więc mam nadzieję, że gdzieś tam się z Anią bawią - tak Przybylską wspominała jej była nauczycielka (cyt. "Fakt").
Zobacz także: Krytyczny Tusk. "Odwaga bardzo staniała"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić