aktualizacja 

Ida Nowakowska zachwycona TVP. "Creme de la creme, jeśli chodzi o profesjonalizm"

11

Ida Nowakowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Tancerka i prezenterka nie ukrywa, że praca w TVP bardzo jej się podoba. - Jest po prostu fantastycznie - zaznacza.

Ida Nowakowska zachwycona TVP. "Creme de la creme, jeśli chodzi o profesjonalizm"
Ida Nowakowska (AKPA)

Ida Nowakowska pojawia się w takich programach TVP jak "Pytanie na śniadanie", "The Voice Kids", a także "You Can Dance - Nowa Generacja" oraz "Dance Dance Dance".

Ostatnio udzieliła wywiadu Pomponikowi. W trakcie rozmowy wyznała, że bardzo ceni TVP Info.

Uwielbiam TVP Info i oglądam, i jestem bardzo wdzięczna. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć też, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką (...). Każda rzecz, którą robimy w życiu, nawet to, że jesteśmy tu, stoimy, rozmawiamy, jest częścią polityki. Nie znam się na tym jakoś świetnie, aczkolwiek mam swoje zdanie i staram się interesować tym jak najbardziej. I tak, oczywiście, oglądam "Wiadomości" - podkreśliła Nowakowska.

Ida Nowakowska zachwala TVP

Później spostrzegła, że ludzie nie wiedzą, jak to wszystko wygląda zza kulis. - Myślą sobie: tu wszystko świetnie, a potem ktoś na kogoś krzyczy, coś jest niemiło. Słyszy się różne rzeczy, straszne czasami czytam - dodała.

Nie wiem, jaka jest atmosfera gdzieś indziej, wiem, że u nas, czyli w TVP, jest po prostu fantastycznie. Są tutaj ludzie, którzy reprezentują creme de la creme, jeśli chodzi o profesjonalizm, w każdym zespole - podsumowała gwiazda TVP.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić