Ola Kowalczyk| 

Ile kosztowało wesele Opozdy i Królikowskiego? Padły kwoty

38

Joanna Opozda i Antoni Królikowski postawili na tradycyjny ślub i wystawne wesele. Patrząc na kreacje młodych, miejsce uroczystości i licznych gości, jedno jest pewne - z pewnością nie oszczędzali. Ile mogła ich kosztować ta uroczystość? Łatwo to policzyć.

Ile kosztowało wesele Opozdy i Królikowskiego? Padły kwoty
Opozda i Królikowski nie oszczędzali na ślubie. (AKPA)

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się 7 sierpnia w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Pogoda dopisała zakochanym, którzy zdecydowali się na wesele z pompą. W gronie licznych, mniej i bardziej znanych gości, świętowali w popularnym wśród celebrytów Pałacu w Zdunowie niedaleko Warszawy. I nie tylko na tym nie oszczędzali. Jak oszacował serwis Plejada, państwo młodzi na same tylko stroje mogli wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Imponujące suknie Joanny Opozdy - jedna na ceremonię kościelną, a druga na wesele, mogły kosztować łącznie około 18 tys. złotych, podaje wymieniony serwis. Około 10 tys. mogły wynieść Antoniego Królikowskiego garnitury i dodatki do jego ślubnej stylizacji. Aktor ubrał się w atelier Rodrigo De La Garzy, cenionego w stolicy krawca, z którego usług korzysta m.in. Marcin Prokop.

Zobacz także: Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Nie mniejsze koszty pociągało za sobą miejsce, w którym Opozda i Królikowski zdecydowali się wyprawić wesele. Wybór padł na sprawdzony wśród gwiazd show biznesu Pałac w Zdunowie, który oferuje usługi na wysokim poziomie. Za dobry standard trzeba jednak słono zapłacić. Cena tzw. talerzyka dla jednej osoby w sezonie zaczyna się tam od 319 zł (bez alkoholu czy tzw. słodkich czy wytrawnych bufetów), a biorąc pod uwagę liczną rodziną Królikowskich i równie duże grono znajomych pary, impreza z pewnością nie należała do kameralnych.

Do standardowych wydatków młodej pary należą także obrączki, oprawa muzyczna, kwiaty, fotograf, fryzjer czy makijażysta. Jak wiadomo z relacji na Instagrmie, aktorka powierzyła swój ślubny wizerunek uznanym profesjonalistom.

Warto też wspomnieć, że coraz większą popularnością wśród par cieszą się także wszelkie dodatkowe atrakcje, którymi starają się zaskoczyć swoich gości. Foto budka to już standard, dlatego państwo Królikowscy postawili m.in. także na pokaz iluzjonisty. Ceny tego typu usług to wydatek ok. 2 tys. złotych.

Tylko z tych kosztów jasno wynika, że bajeczne wesele, jakie wyprawili Joanna Opozda i Antoni Królikowski, kosztowało co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić