Ile zarabia Beata Kozidrak? W sądzie padła bardzo zaskakująca kwota

136

Beata Kozidrak to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Artystka od lat występuje na scenie i nie od dziś słyszy się, że zalicza się do tych "najdroższych". Ile zarabia Beata Kozidrak? W sądzie wyznała, że jest to tylko 10 tys. złotych miesięcznie.

Ile zarabia Beata Kozidrak? W sądzie padła bardzo zaskakująca kwota
Ile zarabia Beata Kozidrak? Wyznała w sądzie (AKPA, AKPA)

Ile zarabia Beata Kozidrak? Artystka stanęła niedawno przed sądem w sprawie swojego pijackiego rajdu po Warszawie. Pod przysięgą wyznała, że zarabia 10 tys. złotych miesięcznie. Zdaje się to dość niska kwota, jak na artystkę takiej klasy.

Od wielu lat mówi się, że liderka Bajmu jest jedną z najdroższych polskich wokalistek. Zdaniem "Super Expressu" za jeden koncert Kozidrak może zgarnąć od 50 tys. do 60 tys. złotych. Według wyliczeń tabloidu, za osiem koncertów w kwietniu, gwiazda mogła zarobić aż 400 tys. złotych.

Co stało się z pieniędzmi Beaty Kozidrak? Tabloid spekuluje, że mogła je oddać na przykład swoim pracownikom. Musiałaby wtedy zrzec się gigantycznej sumy, by została tylko z dziesięcioma tysiącami. Jednak prawdą jest, że przy wokalistce pracuje cały sztab ludzi od technicznych po makijażystki.

Taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny. Beata Kozidrak jest gwiazdą przez wielkie "G", a na rynku muzycznym istnieje nie od dziś. Niestety, każdego dopada czasami kryzys.

Czy właśnie z powodu tak niskich jak na wielką artystkę zarobków zdecydowała wystąpić w show TVN? Kozidrak wcieliła się przecież w postać Słońca w programie "Mask Singer". Gaża, którą otrzymała, z pewnością była zadowalająca. Zwłaszcza, że Kozidrak wystąpiła w kilku odcinkach.

Zobacz także: Beata Kozidrak za wcześnie wróciła na scenę?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić