aktualizacja 

"Wy księża żyjecie w związkach". Reakcja była natychmiastowa

36

Grzegorz Kaczorkiewicz to kolejny katolicki kapłan, który w ostatnim czasie stał się mocno popularny na TikToku. Na swoim kanale ewangelizacyjnym nie raz mierzył się już z rozmaitymi pytaniami od ludzi. Teraz jeden z użytkowników opublikował na profilu Kaczorkiewicza stwierdzenie, że "księża żyją w związkach niesakramentalnych i homo". Tak zareagował duchowny.

"Wy księża żyjecie w związkach". Reakcja była natychmiastowa
Internauta: "żyjecie w związkach homo i niesakramentalnych". Ksiądz zaproponował mu tę rzecz. Zdjęcie ilustracyjne. (YouTube, DOM JÓZEFA TV)

Grzegorz Kaczorkiewicz pełni aktualnie rolę wikariusza w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku w powiecie kaliskim w województwie wielkopolskim. Księdzem jest od maja 2018 roku.

W wolnym czasie udziela się na TikToku. Tutaj naucza wiernych na temat Boga i Kościoła. Często odpowiada na zawiłe pytania widzów. Chętnie rozwiewa ich różne wątpliwości. W jego filmikach widać też, że ma całkiem duży dystans do siebie samego.

Internauta: "żyjecie w związkach homo". Stanowcza propozycja księdza

Niedawno jeden z internautów zamieścił dosadny komentarz na tiktokowym profilu księdza Grzegorza Kaczorkiewicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Eksplozja w porcie Bejrucie. Wybuch zniszczył kościół, ale nie uszkodził ołtarza
Ale wy księża też żyjecie w związkach niesakramentalnych i homo - twierdził pan Przemysław.

Duchowny nie pozostał obojętny wobec tych słów. W specjalnym wideo przedstawił swoje stanowisko.

Panie Przemysławie, widzę, że jest pan osobą, której bardzo zależy na dobru Kościoła, tak samo, jak i mnie. Więc, jeżeli ma pan wiedzę, iż konkretny ksiądz z imienia i nazwiska żyje w związku niesakramentalnym z jakąś kobietą lub dopuszcza się czynów homoseksualnych (...), to bardzo proszę się do mnie zgłosić - mówił Kaczorkiewicz.

Następnie duchowny złożył internaucie stanowczą propozycję. - Razem pojedziemy do kurii diecezjalnej i zgłosimy to biskupowi (...). Tak samo, jak i panu, tak i mnie, zależy (...), by w Kościele posługiwali kapłani święci, rzeczywiście oddani Panu Bogu - skwitował Kaczorkiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić