Intymne wyznanie Kurdej-Szatan. Mało kto o tym wiedział

67

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan uznawani są za bardzo zgraną parę. Wiele osób uważa nawet, że świetnie do siebie pasują. Tymczasem wyszło na jaw, że miewali bardzo trudne chwile.

Intymne wyznanie Kurdej-Szatan. Mało kto o tym wiedział
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą gigantyczny kryzys wizerunkowy. Wywołała go w listopadzie 2021 roku, gdy wulgarnie odniosła się do poczynań Straży Granicznej. Aktorka poniosła konsekwencje tego wybryku.

Wyrzucono ją z "M jak miłość", a ponadto straciła umowę z firmą Play. Po krótkiej przerwie wraca do telewizji i znów jest o niej głośno.

Dzieje się też w jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu przeprowadziła się z rodziną z podwarszawskiego domu do mieszkania w centrum miasta.

Teraz natomiast postanowiła się otworzyć na temat sfery osobistej. W rozmowie z Party ujawniła, że w jej małżeństwie było wiele kryzysów, ale udało się je zażegnać.

Dawno już nie byliśmy szczęśliwi tak jak teraz. Kryzysy zdarzają się wszystkim, na różnych etapach związku, i my też takie mieliśmy. Mamy za sobą naprawdę trudne momenty, w których nie było nam łatwo. Oboje dużo się nacierpieliśmy, ale zawsze miłość wygrywała - powiedziała Kurdej-Szatan.

Kryzysy w małżeństwie Kurdej-Szatan. Oto przyczyna

Co szwankowało w małżeństwie Basi i Rafała? Celebrytka wskazała przyczynę. Okazuje się, że chodziło o komunikację.

W naszym małżeństwie to ja jestem tą, która emocje ma na wierzchu i zawsze mówi, co czuje. Rafał jest bardziej skryty. Musieliśmy wykonać dużą pracę, żeby nauczyć się docierać do siebie nawzajem, odpowiednio komunikować i chować dumę do kieszeni - przekazała gwiazda.
Zobacz także: Zdradzona Rihanna nagrywa płytę, a Antek Królikowski zasłania się poważną chorobą
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić