aktualizacja 

Ivanka Trump w Polsce. "Jestem wdzięczna"

Córka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa odwiedziła Polskę w ostatnich dniach. Ivanka Trump podczas wizyty w naszym kraju spotykała się z uchodźcami z Ukrainy. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia i wideo z wizyty w Polsce.

Ivanka Trump w Polsce. "Jestem wdzięczna"
Ivanka Trump podczas wizyty w Polsce spotkała się z ukraińskimi uchodźcami. (Instagram)

Ivanka Trump relacjonowała swoją wizytę w Polsce na portalach społecznościowych. Modelka i córka byłego prezydenta USA pomagała rozdawać posiłki ukraińskim uchodźcom, rozmawiała z duchownymi i uczniami oraz grała na gitarze razem z jedną z dziewczynek.

Jestem wdzięczna za to, że mogła spędzić kilka ostatnich dni w Krakowie i Warszawie, aby spotkać ukraińskich i polskich przywódców religijnych, którzy okazali tak wiele współczucia i miłości potrzebującym rodzinom ukraińskim – napisaław mediach społecznościowych Ivanka Trump.

Najstarsza córka Donalda Trumpa została przyleciała do Polski po tym jak została zaproszona przez amerykańską organizację pozarządową "CityServe", która dostarcza żywność dla uchodźców.

Jestem wdzięczna za niesamowitych ukraińskich przywódców kościelnych, których spotkałam w Polsce w minionym tygodniu oraz za ich odwagę i współczucie, by pomóc dostarczyć w marcu 1 mln posiłków rodzinom w potrzebie na całej Ukrainie – napisała Ivanka Trump.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ivanka Trump, najważniejsza kobieta w Białym Domu?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić