aktualizacja 

Doda uszczypliwie o TVN na antenie Polsatu. Dwukrotnie zadrwiła ze stacji

1146

Doda wystąpiła podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Zagrała tam recital z okazji 20-lecia kariery artystycznej. Podczas występu nie zabrakło kilku uszczypliwości. Wokalistka dwukrotnie zadrwiła ze stacji TVN.

Doda uszczypliwie o TVN na antenie Polsatu. Dwukrotnie zadrwiła ze stacji
Doda uszczypliwie o TVN na antenie Polsatu. Dwukrotnie zadrwiła ze stacji (AKPA, AKPA)

Doda wystąpiła z okazji 20-lecia kariery artystycznej na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Gwiazda dała półtoragodzinny koncert, podczas którego nie zabrakło przytyków pod adresem konkurencyjnej stacji. Rabczewska od prawie 10 lat nie wystąpiła na antenie TVN, dlatego nie miała skrupułów, by mówić o "zbanowaniu".

Wszystko zaczęło się w programie "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wtedy znana jeszcze jako Agnieszka Szulim miała zadrwić z Dody, a także wypomnieć ojcu wokalistki, że ma nieślubną córkę. Konflikt eskalował, aż wreszcie gwiazdy trafiły przed sąd.

Doda pozwała realizatorów programu za oczernianie jej rodziny. Stacja TVN przegrała proces, a od tamtej pory Doda nie jest pokazywana na jej antenie, zapraszana na koncerty czy do programów. Miała też zostać "ocenzurowana" podczas transmisji z rozdania nagród Plejady.

Grzeczny pan wykadrował, tak jak mu kazano, (...) tak, żeby – nie daj Boże – nie pokazać mnie. Co wy myślicie o takiej cenzurze? (...) To komiczne, że stacja TVN od kilku lat cenzuruje mnie, bo wspiera Agnieszka Szulim w jej prywatnej wojnie ze mną - mówiła na Facebooku Doda w 2018 roku.

Doda drwi z TVN na antenie Polsatu

Dorota "Doda" Rabczewska podczas koncertu na antenie Polsatu wypomniała stacji TVN, jak jest przez nią traktowana. Wbiła szpilę dwukrotnie. Najpierw podczas podziękowań Ninie Terentiew, dyrektor programowej Polsatu. Wokalistka była wdzięczna za zaproszenie i możliwość świętowania jubileuszu "w jedynej stacji, która jej nie zbanowała".

Przemyślenia Dody na temat show-biznesu i kolejne żarty z TVN na antenie Polsatu. Z ust wokalistki padły słowa na temat branży, w której pracuje od lat. Przyznała, że show-biznes nauczył ją jednego: "Że do niego w ogóle nie pasuję! Każdy, kto mnie zna, wie, że to jest totalny mit, że sława i poklask są dla nas najważniejsze" - wyznała. Po chwili dodała:

Przypominam wam, że od ponad ośmiu lat jestem zbanowana w telewizji, w której wygrałam festiwal w Sopocie za to, że nie pozwoliłam obrażać mojej rodziny na jej antenie. No taka jest prawda!
Zobacz także: Doda: Życzenie | Polsat SuperHit Festiwal 2022
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić