Jacek Protasiewicz szczerze o związku z 22-latką. Planują już dzieci

118

Związek Jacka Protasiewicza z młodszą o 35 lat Darią Brzezicką kwitnie. Były wicewojewoda dolnośląski oświadczył się już swojej ukochanej. Zrobił to na słonecznej Malcie. Para planuje też wspólne dzieci. - Chcemy mieć córeczkę i synka - wyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Jacek Protasiewicz szczerze o związku z 22-latką. Planują już dzieci
Jacek Protasiewicz zakochał się w 22-letniej studentce. (Facebook)

Jacek Protasiewicz nie ukrywa związku z 22-letnią studentką prawa. Wręcz przeciwne. Chętnie opowiada o tym jak poznał działaczkę Trzeciej Drogi oraz o ich wspólnych planach.

Wszystko zaczęło się cztery lata temu, gdy Daria z grupą innych studentów przystąpiła do Unii Europejskich Demokratów i zarząd powołał ją na rzeczniczkę prasową. Uczciwie powiem, że bardzo mi się podobała, ale ta różnica wieku była jednak duża między nami. Dobrze nam się jednak rozmawiało, dobrze się czuliśmy w swoim towarzystwie i po dwóch latach przerodziło się to wszystko w związek. Postanowiliśmy, że będziemy razem - ujawnia Jacek Protasiewicz w rozmowie z "Super Expressem".

Para kursuje pomiędzy Warszawą a Wrocławiem. Były wicewojewoda dolnośląski poznał już nawet mamę swojej ukochanej. - Daria zaczęła do mnie przyjeżdżać. W październiku 2023 roku zabrała mamę do Wrocławia na zwiedzanie. Przyszedłem z kwiatami na peron, byłem ich przewodnikiem po Wrocławiu - ujawnia Jacek Protasiewicz ("SE").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy duchowni w Polsce powinni mieć stałą, z góry ustaloną pensję? Sonda uliczna

Niedawno 57-latek postanowił oświadczyć się Darii. Zaprosił ją więc na Maltę, by tam kupić pierścionek i uklęknąć przed ukochaną w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Valletcie. Studentka prawa powiedziała "tak".

Na Malcie kupiłem pierścionek zaręczynowy. Miłość do Darii jest dziś dla mnie najważniejsza. Bardzo ją kocham, nie chcę stracić, jest całym moim życiem - podkreśla polityk.

Para pragnie mieć razem dzieci. - Chcemy mieć dziewczynkę i chłopczyka. Na razie uzgodniliśmy, że chcemy mieć dwójkę dzieci… – ujawnia "Super Expressowi" Jacek Protasiewicz.

Protasiewicz zapewnia, że nauczony doświadczeniem, nie popełni błędów, które stały się powodem rozpadu jego pierwszego małżeństwa.

Dwa razy w życiu znalazłem się w sytuacji, w której wszystko stało się jasne, dokładnie takie, jakie ma być. Ten pierwszy raz zgasł pewnie w większości z mojej winy, bo za dużo było pracy, mojego zaangażowania w politykę, a za mało było troski, miłości. Tym razem z Darią tego błędu nie popełnię - zapewnia w rozmowie z se.pl Protasiewicz.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić