aktualizacja 

Jackowski już wie, co nas czeka. "Każdy tydzień będzie pogarszał"

176

Krzysztof Jackowski nie przekazuje ostatnio zbyt dobrych wiadomości. Jego najnowsza wizja absolutnie nie napawa optymizmem. Popularny profeta przewiduje kolejne problemy.

Jackowski już wie, co nas czeka. "Każdy tydzień będzie pogarszał"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski regularnie przedstawia nowe wizje. Jasnowidz ponownie podzielił się swoimi spostrzeżeniami za pośrednictwem YouTube. Niestety, po raz kolejny nie miał dobrych wieści.

Jackowski uważa, że mogą odbywać się "dziwne próby ewakuacyjne". Jasnowidzowi skojarzyło się również grzebanie w ziemi. Nie był pewny, na czym miałoby ono polegać, jednak podzielił się przypuszczeniem, że być może ludzie będą zakopywać zapasy.

Profeta wspomniał poza tym o krachu. Ma on dotknąć nie tylko Polskę, ale również całą Europę.

Mówiłem, że to się stanie przez trzy drobniejsze krachy w odstępie od października do przełomu stycznia, lutego… […] Może ten czas: okres październik, listopad, grudzień, styczeń, początek lutego… Może się coś takiego dziać w naszym kraju i być może też w Europie, że każdy tydzień będzie pogarszał naszą sytuację, oszczędności - spostrzegł Jackowski na YouTube.

Krzysztof Jackowski: Premier zmieni twarz

Najpopularniejszy jasnowidz z naszego kraju uważa, że polski rząd nie będzie miał możliwości "poukładania i opanowania" problemów. W ocenie Jackowskiego, może dojść do jeszcze większego chaosu.

Premier zmieni twarz... Czyli jak to mam rozumieć? Albo premier się zmieni, albo premier zacznie kompletnie coś innego mówić, jak mówił do tej pory. Zmieni kompletnie narrację, zmieni twarz - ocenił profeta.

Oczywiście jego słowa należy traktować z przymrużeniem oka. Niejednokrotnie bywało już tak, że przepowiednie Jackowskiego nijak miały się do rzeczywistości. Oczywiście czasami wizje tego profety się sprawdzały, co sprawiło, że niektórzy zaczęli liczyć się z jego zdaniem.

Zobacz także: Lara Gessler opowiada o zaburzeniach odżywiania. Celebrytka chorowała na ortoreksję
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić