aktualizacja 

Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą przyszłości. Powiedział, że świat jeszcze długo nie wróci do normalności. Jak twierdzi, może także wybuchnąć kolejny konflikt.

Jackowski zobaczył płomienie. Już wie, co nas czeka. Przerażające
Kolejna wizja najsłynniejszego jasnowidza. (Youtube)

Krzysztof Jackowski, jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, miał kolejną niepokojącą wizję. Podczas transmisji na żywo prowadzonej na YouTube opowiedział o tym, co przyniesie przyszłość. Oczywiście mimo że Jackowski uchodzi za najsłynniejszego jasnowidza, jego wizje należy traktować z dystansem i zdrowym rozsądkiem. Nie każda z nich wszak znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jackowski zobaczył płomienie

Jasnowidz odniósł się do wojny w Ukrainie i kryzysu gospodarczego, który jest odczuwalny na całym świecie.

Z wizji wynika, że Stany Zjednoczone będą chciały wycofać się z działań dotyczących wojny na wschodzie Europy. Konflikt w Ukrainie wchodzi jednak w "proce próby udobruchania dwóch stron"

To jeszcze nie jest czas na to, żebyśmy mogli odetchnąć z ulgą i pomyśleć o tym, że świat wraca wreszcie do jakiejś normalności - powiedział jasnowidz.

W swojej wizji widział także nowe konflikty. Do jednego mają się szykować Chiny. Nie wiadomo jednak, jakie działania zamierzają prowadzić. Jackowski dodał, że prześladują go także obrazy nowej wojny, w innej części świata.

Jest noc. Jestem na dużej wysokości, jakbym leciał samolotem. Powiedzmy 10 tys. km. nad ziemią. Patrzę w dół, a tam potężny obszar płonie, jakby był potężny pożar. Mam wrażenie, że patrzę w kierunku Turcji - mówi.

Jasnowidz wyznał, że drugi konflikt będzie o wiele poważniejszy, a jego skutki odczujemy ze zdwojoną siłą. Kryzys może się tylko pogłębić. Co więcej, w działania zaangażuje kilka mocarstw. Być może chodzi o USA lub Chiny.

Jak się zacznie ten drugi konflikt, to powiem państwu, że te kryzysy, które mamy teraz, to będzie babka z piasku w piaskownicy do tego, co zacznie ogarniać świat - dodaje na końcu Jackowski.
Zobacz także: Skandal po marszu. "Brzmi szczególnie paskudnie"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić