Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|
aktualizacja

Brutalna prawda ws. koronawirusa wyszła na jaw. Wszystko przez wrocławski szpital

6
Podziel się:

Od momentu gdy szczepionki na COVID-19 zostały zaakceptowane i udostępnione do użytku, toczy się społeczna batalia między ich zwolennikami i przeciwnikami. Media podają coraz nowsze informacje nt. zachorowań i zgonów. Teraz jednak wrocławski szpital podał szczegółowe informacje.

Brutalna prawda ws. koronawirusa wyszła na jaw. Wszystko przez wrocławski szpital
WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu (Google Maps)

Ilość zakażeń nowym wariantem Omikron i zgonów z jego powodu wciąż rośnie. Kolejne kraje wprowadzają coraz większe obostrzenia, media huczą.

Szpital wyjaśnia wszystko

A ludzie są coraz bardziej zdezorientowani. Jedna z osób postanowiła napisać do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu, aby załatwić tę sprawę raz na zawsze.

Mężczyzna złożył wniosek o udostępnienie informacji publicznej dotyczący leczenia na COVID-19 od 1.10.2021 do 20.11.2021. Szpital ujawnił wszystkie dane, a mężczyzna screenem podzielił się na jednym z internetowych for.

Okazało się, że w tym okresie 56 osób zmarło na COVID-19. 49 z nich miało choroby współistniejące, 4 nie miało, a o 3 nie wiadomo.

18 pacjentów było w pełni zaszczepionych. 1 osoba przyjęła 1 dawkę, reszta była niezaszczepiona. Wśród tych niezaszczepionych, 32 osoby miały choroby współistniejące, a w przypadku 2 nie ma danych. Reszta nie cierpiała na nic innego.

Średnia wieku osób niezaszczepionych wynosiła 76,35 lat. Zaszczepionych z kolei - 81,28 lat.

W tym czasie w tut. oddziałach szpitalnych przebywało 448 pacjentów z COVID-19. W tym 46 na intensywnej terapii. W tym czasie, 5,55 proc. personelu zachorowało na koronawirua.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
aha
6 miesięcy temu
No i...? O czym jest ten artykuł? Gdzie jest ta prawda, która wyszła na jaw?
Mimowszystko
6 miesięcy temu
Tak powiem to wsz3dxie nawet przed sądem, bo prawda ma być zna wszystkiem leżałem jesienią ub. Roku w szpitalu zapaleni płuc- test ujemny tzn nie mam covid. Pod oknem w mojej sali umierał dwa dni człowiek, na moje pytanie do pielęgniarki czy ma coeid odpowiedziała że nie - człowiek zmarł, na czarnym worku jak go wywozili napisane bialym flamastrem COVID. Dlatego nie wierzę w żadne dane nie wierzę tez Rządowi wszyscy kłamią. Co do mopów to procedury do spełnienia stawiane lekarzom skutecznie ich zniechęcają.
Pani Magdale...
6 miesięcy temu
Dane są zaklamywane ,bo norma w sxpitalach jest wpisywanie zgonu z powodu cowida,nawet jeśli tak nie bylo. O co chodzi ,wiadomo o pieniądze .
Takzetego
6 miesięcy temu
Jeszcze mogli podać ile w ogóle zmarło w tym czasie w tym szpitalu. No chyba że te 56 to już wszyscy na ten okres.
Interesujace
6 miesięcy temu
Czyli 4 osoby tylko nie miało żadnych innych chorób które zagrażałyby życiu...
Wiśta wio
6 miesięcy temu
No Iiii? Czego to dowód? A no tego LUDZIE SĄ ŚMIERTELNI... TO nie SIMSy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić