aktualizacja 

Tak wygląda córka Rachel i Rossa z "Przyjaciół" po latach. Dwie twarze

3

Ross i Rachel z "Przyjaciół" doczekali się w słynnym serialu córki Emmy. Niewiele osób wie, że dziewczynkę na zmianę grały siostry bliźniaczki. Jak dziś wyglądają Noelle i Cali Sheldon? Aktorki mają już 20 lat.

Tak wygląda córka Rachel i Rossa z "Przyjaciół" po latach. Dwie twarze
Jak wygląda córka Rachel i Rossa z "Przyjaciół"? Bliźniaczki mają już 20 lat (Instagram, @cali.sheldon)

Serialową Emmę z serialu "Przyjaciele" grała nie jedna, a dwie dziewczynki. W rolę córki Rachel i Rossa wcielały się bliźniaczki Noelle i Cali Sheldon. Dziś siostry mają już 20 lat. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiały na ekranie kultowego serialu o losach nowojorskiej grupy znajomych. Jak dziś wyglądają?

Przygoda na ekranie "Przyjaciół" rozpoczęła się dzięki mamie dziewczynek. Zauważyła w gazecie ogłoszenie, że poszukiwana jest odtwórczyni roli małej Emmy. Produkcja była już wtedy dość popularna, więc mama bliźniaczek długo się nie zastanawiała.

Dziewczynki niewiele pamiętają z planu serialu "Friends". Więcej o współpracy z twórcami jest w stanie opowiedzieć ich mama. Gretchen Sheldon wspomina te czasy bardzo dobrze. - Wszyscy byli bardzo, bardzo mili dla dziewczynek, traktowali je jak księżniczki - mówiła w jednym z wywiadów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Córka Rachel i Rossa z "Przyjaciół". Jak wyglądają dziś bliźniaczki grające Emmę?

Rola Emmy, córki Rossa i Rachel, otworzyła dziewczynkom drzwi do kariery w show-biznesie. Grały w takich produkcjach jak "Agorable", "Powrót do życia", "Rougarou" czy "Us".

Na profilach instagramowych sióstr widać zdjęcia z planu serialu. Na archiwalnych fotografiach pozują z Jennifer Aniston, która odgrywała rolę Rachel, czyli ich serialowej mamy. Nie brakuje też zdjęć ze wszystkimi trzema aktorkami wcielającymi się w rolę tytułowych przyjaciółek.

Oprócz zdjęć z "Przyjaciół", znaleźć można zdjęcia z codziennego życia młodych aktorek. Są już dorosłymi kobietami, które nie narzekają na brak przyjaciół. Widać też, że są osobami bardzo pozytywnie nastawionymi do życia, które potrafią się z siebie śmiać, co pokazują na publikowanych fotkach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Przyjaciele: Spotkanie po latach" - zwiastun
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić