BOB| 

"Jaki byk!". Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed lat i wszystkich zaskoczył

23

Cezary Pazura ustatkował się i dziś na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Duże poruszenie wywołało jednak zdjęcie, które zostało zrobione, gdy dopiero zaczynał związek z Edytą Pazurą. Aktor wtedy miał się czym pochwalić.

"Jaki byk!". Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed lat i wszystkich zaskoczył
Cezary Pazura jest szczęśliwy u boku żony Edyty (Instagram)

Cezary Pazura ostatnio nie ma powodów, aby narzekać. Regularnie dostaje role w filmach i serialach. Założył kanał na YouTube, który cieszy się coraz większą popularnością. Największym szczęściem jest jednak rodzina, której stara się poświęcić jak najwięcej czasu.

Tak wyglądał Cezary Pazura 14 lat temu

58-letni aktor ustatkował się u boku Edyty Zając. Wszystko zaczęło się w 2007 roku od przypadkowej rozmowy w pociągu. Błyskawicznie przypadli sobie do gustu, a efektem jest małżeństwo i dwójka dzieci.

Pazura cofnął się do tamtych czasów. Gwiazdor polskiego kina wtedy wyglądał naprawdę dobrze, a wrażenie robi jego ówczesna umięśniona sylwetka.

Ale jaki byk - napisał w komentarzu Misiek Koterski.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dziś już aż takiej muskulatury u niego nie widać, ale Pazura i tak świetnie się trzyma. Jak sam przyznaje, bardzo wiele zawdzięcza swojej ukochanej.

Wspomnienie: lipiec 2007r. Od dwóch miesięcy znałem Edytkę. Powrócił humor i dobre samopoczucie. W sumie trwa do dziś. W sercu zawsze lato - pisze przy fotografii.
Zobacz także: "Żmijowisko": Cezary Pazura o swojej postaci
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić