Jakie będzie lato 2022? Krzysztof Jackowski już wszystko wie

143

Co prawda zima jeszcze się nie skończyła, ale wielu myśli już o tym, jaka pogoda czekać nas będzie w wakacje. Swoimi przewidywaniami na ten temat podzielił się już popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jakie będzie lato 2022? Krzysztof Jackowski już wszystko wie
Krzysztof Jackowski (akpa)

Krzysztof Jackowski niezmiennie cieszy się sporą popularnością. Jedni biorą jego przewidywania na poważnie, a inni uważają, że to, co mówi, nie ma żadnego sensu i mocno powątpiewają w to, że jego słowa okażą się prorocze.

Fakty są jednak takie, że niejednokrotnie Jackowski miał już rację. To właśnie on zaznaczał, że w tym roku czeka nas wczesna wiosna.

I się to sprawdza. Jest cieplutko. Jest fajnie, jest słońce, jest ciepło. Na pewno jeszcze powiew zimy krótki, zwięzły jakiś przyjdzie - powiedział jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem".

Jackowski miał wizję. Takie będzie lato

A jakie są przewidywania Krzysztofa Jackowskiego odnośnie do lata?

Będziemy mieli w tym roku szybko ładną, ciepłą wiosnę i też ładne lato, chociaż w moim odczuciu nie będą to wyjątkowo upalne okresy, takie jak kilka lat temu było lato bardzo upalne. Będzie ładne lato i szybka wiosna - zaznaczył popularny jasnowidz.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przewidywaniami. Czasem robi to za pośrednictwem mediów, a częściej o wizjach opowiada na YouTube.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić