Jan Frycz trafił do szpitala. Legendarny aktor musiał przejść operację

5

Niepokojące wieści na temat Jana Frycza. Znany aktor trafił do szpitala, gdzie musiał przejść operację. Wiadomo już, jaki jest stan artysty i co teraz go czeka.

Jan Frycz trafił do szpitala. Legendarny aktor musiał przejść operację
Jan Frycz (AKPA)

Jan Frycz potrzebuje odpoczynku. Wszystko ze względu na stan zdrowia. "Super Express" donosi, że zawieszone zostały wszystkie spektakle w Teatrze Narodowym w Warszawie, w których gra ten aktor.

Frycz w 2015 roku uczestniczył w groźnym wypadku samochodowym. W wyniku tego zdarzenia doznał urazu kręgosłupa. Co prawda już wcześniej przeszedł operację, jednak od lat boryka się z bólem utrudniającym codzienne funkcjonowanie.

Tymczasem "Rewia" donosi, że Frycz ponownie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kolejną operację. Na szczęście stan aktora jest stabilny. Walka o powrót do zdrowia trochę jednak potrwa. Obecnie oczekuje na rehabilitację. Szacuje się, że do pełni sił może dochodzić nawet przez kilka miesięcy.

Jan Frycz: "To ma właśnie sens"

Jan Frycz zdradził "Rewii", że w trudnym okresie wspierają go najbliżsi. Szczególnie żona jest dla niego solidną podporą.

Najważniejszy jest szczęśliwy związek, w którym jestem od kilkunastu lat z Małgosią, i relacje z dziećmi. Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to ma właśnie sens - podkreślił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić